Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme fűthető kutyaházna...

Van értelme fűthető kutyaháznak? Vagy elegendő a szigetelt? Boxer kutyusnak lesz.

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia!szerintem elég a szigetelt kutyaház de még beteszel neki pár rongyot az még jobb lesz neki!Boxer nagyon aranyos játékos,ragaszkodó kutya.Jó választás!Lehet rövid a bundája de ismerősömé imádja a havat nem egy fázós kutya,sőt télen nagyon aktív!Remélem segítettem,sok sikert a kutyushoz!
2010. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

kutya méretétöl és fajtájától függ, pl egy közepestestü de rövidszőrü kutyánál van értelme..


Én télen azt csináltam amikor nagyon hideg volt hogy forróvizes palackokat raktam a házába a rongya alá, mega bejárat mellé belülről..

2010. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Pl ha öregebb a kutya akkor is van értelme...
2010. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem van értelme télen. mindegy milyen és mekkora a kutya,ő se fázzonmár. biztos értékeli..mondjuk wan két kutyám mind a kettő benn wan egész évben...stefi meg uszi
2010. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk nagyon fázós kutyusaink vannak, most öt hónaposak. Hőszigetelt házuk van + régebben infraégő volt nekik bent, most csak sima 60-as izzó. Nagyon jó idő van bent így.
2010. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a palackos dolog jó ötlet!bocsi nem akarok senki ellen beszélni bizti jó egy darabig!De ha forróvizes palackra ráfekszik nagy hidegbe azt kimegy az ólból megfázhat vagy tüdőgyulladása lehet!Most nem akarok kötekedni nem az a szándékom csak aggódom nem minden kutyának fajtának jó az immunrendszere!én nem ajánlom Boxerhez!
2010. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kutyának, rendkívül jó a hőháztartása. Semmi baja nem szabad, hogy legyen. Tessék megkérdezni egy állatorvost is, ugyanezt fogja mondani.
2010. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Akiteki ***** válasza:
Szerintem kérdezz boxer tenyésztőt, ő biztosan jobbat tud mondani. Egy tuti: rongyot ne tegyél be, mert csak azt éred el, hogy tele lesz a kert rongycafatokkal. :))
2010. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elegendő a szigetelt, de az is fontos szempont, hogy a kutyaház ne legyen elszigetelt, különálló ponton az udvaron, kitéve az időjárás minden viszontagságának.

Mi a ház tövébe helyeztük el, az alján ilyen rétegek voltak:

deszka, hungarocell, deszka, erős és vastag (nehezen szétcincálható) pokróc.


Ennyi elég. Tartós mínuszoknál viszont jó ötletnek tartom a fűthető házat.

2010. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó a kutyának a fűtés! A házában van 10-15 fok, kimegy futni a -10 fokba, semmi perc alatt megfázhat. Ha vékony a bundája, elég egy duplafalú hőszigetelt ház neki, ami nem túl nagy (be tudja lehelni).
2010. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!