Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van, és...

Milyen fajta kutyátok van, és milyennek szokták nézni?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az emberek még az ismertebb fajtákat is előszeretettel keverik.

Nekem pl. orange sable kisspitzem van, de a lakótársam mikor beköltözött, teljesen el volt olvadva, hogy ilyen szép HUSKYt még soha se látott, illetve a neten is sok ilyen mókás fajtakeverésről olvastam (pl tricolour bordert néztek cifra mudinak).

Kíváncsi vagyok, hogy veletek mik fordultak elő.


2015. okt. 15. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem valami nagyon keverék kutyám van, de malamut és németjuhász tuti van benne: Nem viccelek, farkasnak nézik.

Vagy legalábbis minimum egy félvad gyilokgépnek.

2015. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

A magyar vizslánkat nézték már többen pitbullnak.

Végül is rövid szőrű-rövid szőrű...

2015. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy fókaszínű (nem is fekete) amstaffom van, őt már nézték a buszon rottweilernek... :D A másik staffim olyan színű, mint egy cirmosmacska, ő volt már boxer, angol bulldog (!!??) és német vizsla is...

Meg kell szokni: az emberek ostobák. Főleg amelyik okoskodik...

2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Mopszaink vannak, és rendszerint nézik őket francia, angol, és még sorolhatnám milyen bulldogoknak. De volt, hogy egy vénasszony azt mondta, harci kutyák :D
2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Palotapincsim van de Németjuhásznak nézik.
2015. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
pit keverékem van, és sokan harci kutyának nézik. Meg sztaffordnak.
2015. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Tacskó pincsi kutyámat sokan csivavának nézik, pedig 7 kg, tehát relatív nem olyan kicsi. Amikor még élt a csivavám, hiába volt idős, ősz volt és lassan járt már, mindig azt hitték, hogy a keverék kutyám az anyukája, a csivi meg a kölyke. :D
2015. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én nem tartom ostobaságnak, ugyanúgy vagyok az autókkal, vagy az elektronikai márkákkal, mint más a kutyákkal.

Egyszerűen csak mulatságos, mikor mondanak valami hiperszuperextranagy butaságot, gondoltam nevetünk egy kicsit együtt. :D


Jó is, hogy mondjátok, az enyém is volt "valamilyenextraszőröscsibaba" meg "fúj, megint egy shi-tzu, miért olyan divatosak?" :D

2015. okt. 15. 13:19
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Landseer-em van és volt már minden csak az nem:


Bernáthegyi - legnépszerűbb

Pitbull

Hosszúszőrű pitbull

Medveölő kutya

Rottweiler

Keverék

2015. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Amstaffom van, nézték már tacskónak(???), vizslának, pibbúnak.
2015. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!