Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér szőrű hét hónapos...

Fehér szőrű hét hónapos kutyámat naponta ötször sétáltatom (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés
Ebben az esős időben tövig sáros lesz a lába minden egyes alkalommal. Mi a jobb, ha lemosom vizzel, samponnal, vagy ha száraz törölközővel letörölgetem és hagyom, hogy "lekopjon" róla a kosz (ez utóbbit szoktam)?

2015. okt. 15. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, de ha megfürdeted, akkor ne használj sampont, mert hosszútávon kiszáríthatja a bőrét. A sima víz is megteszi.
2015. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Langyos tiszta víz.
2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nem mertem eddig vízzel, mert láttam hámló bőrű kutyákat, és állandóan azt hallani, hogy csak kétszer szabad fürdetni egy hónapban. De akkor ez csak a samponra vonatkozik?
2015. okt. 15. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Tiszta, langyos víztől semmi baja nem lesz.
2015. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a lábait mosod, még kevesebb lehetősége lesz, hogy baja legyen. Lába, hasaalja és kész.
2015. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2015. okt. 15. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Van a vizes idő,ilyenkor nem sarasak a kutyák,lépcsőházba száraz törzsivel áttörlöm őket,az a kevés kipotyog,de úgy is takarítunk szóval mindegy.


Ha sarasak akkor pedig be a zuhanykabinba és az erős víz sugárral lecsapatom a mocskot,meleg vízzel. Majd jó szárazra törlöm a lábukat,hasukat. Még rövid a szőrük,mert kb 4 hete nyírtam őket,de mikor nagyobb a bunda akkor napi 3x bizony szárítózva is vannak pluszba,mert hiába törlöm meg vizes marad nagyon a szőrük na meg így szokott jó csomós lenni :D


utálom ezt az időt -.-

2015. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!