Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra biztonságos hámot tud_e...

V.Vuki kérdése:

Extra biztonságos hámot tud_e valaki ajánlani (amiből tutira nem tud kibújni? )

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én örök izgő-mozgó kutyámnak Julius K9 hámja van. Az első pár napban próbált kibújni belőle, de sose sikerült. :))
2015. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém egyszer kibújt a hámból amikor kikötöttem az OBI elé és bementem vásárolni. Ott flangált a bolt előtt amíg ki nem jöttem. Azóta nyakörvet használok, abból nem bújik ki.
2015. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyakörv.
2015. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztonságos: Julius-K9 IDC hám

Extra biztonságos: Julius-K9 IDC hám Y övvel

2015. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Julius K-9ből simán kibújik,ha nem veszed meg hozzá plusz pénzért a Y övet. Ép most adom el az enyémet is, felkapott divat,de semmi anyag nincs benne..


Akkor már inkább Ferplast Ergocomfort. Minőségibb és elnyűhetetlen.


Persze nem tudom milyen kutyához kell így nehéz bármit is mondani.

2015. okt. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kutyus 17 kg, a nyakán nagyon vastag a szőr, a feje meg viszonylag kicsi, a nyakörvből simán kibújik. Egy hete hoztam ki menhelyről, félős, bár egy hét alatt már sokat javult. Vettem hámot neki, de stresszhelyzetben ebből is képes kibújni, persze nem olyan könnyen, és van idő reagálni, de biztosra szeretnék menni. Nyilván az a cél, hogy ne akarjon egyáltalán kibújni, de ahhoz idő kell. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 19. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Fressnapfban rá is tudod próbálni. Azt nem ígérem,hogy olcsó mulatság,de az utolsó fillért is megérte és Houdininak kell lenni,hogy ebből kitudjon bújni a kutya.

2015. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!