Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legnagyobb kutya?

Melyik a legnagyobb kutya?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a Német dog hatalmas kutya. Ismerösöm azt mondta, mikor meglátta, azt hitte egy kissebb tehén. Tényleg olyan nagy aza kutya?
2010. márc. 16. 18:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagy kutya :) Marmagassága a kanoknál minimum 80centi.

De tudtommal az Ír farkaskutya a legnagyobb. Javítsatok ki ha tévedek.

2010. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%
az orosz őrkutya sem apró termetű
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
nem orosz hanem moszkvai
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Igen magasságra az ír farkaskutya a legnagyobb:)

Termetre pedig az angol masztiff:)

2010. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
24%

Elnézést kérek az előttem valaszolóktól de szeretném felvilágosítani a kedves kérdezőt hogy a Német vagy Dán dog a leg hatalmassabb. Rengeteget eszik. Ha szerintetek egy ír farkas a legnagyobb akkor miért nem ő volt a világrecorder.

A világrekored emígy egy Gibson névre hallgató kan Harlekin Német Dog volt aki 109 cm-s volt. Most a helyét és nála pár centivel kisseb Moszkvai-őrkutya vette át.

2010. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól még h mi a rekord, a standard és a normál értékek alapján az írfarkas a legnagyobb. Pont. Ez nem vita téma, aki néz tévét, olvas újságot, könyvet stb. az ezt tudhatja, mert sokhelyen belebotlani ebbe a ténybe, viszont abba kevesebbszer h egy ilyen kutya jó esetben is 7 évet él, és nagy esélye van a gyomor csavarodásnak, ha nem megfelelő időben etetik, nem figyelnek rá eléggé, ráadásul bármilyen táp nem is jó nekik,jobb minőségű (ezáltal) drága tápból is viszonylag többre van szükségük, tehát költséges rendesen fentartani egy ilyen állatot.
2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
13%

[link]

[link]

ez egy német dog


[link]

ír farkas


sztem van a nagyság kozt kulonbseg

egyertelmuen a dog

2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Akiteki ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előfordult egy német dog, akinek sikerült ilyen magasra nőni, de a standard szerint a legmagasabb kutya az ír farkasagár. Nem valaki szerint, hanem a tények alapján.
2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

bocs elírtam..

[link]

2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
a Német dog nagyobb szerintem mint az ír farkas. amúgy persze az ír sem aprócska hiszen 2 lábon állva magasabb lehet mint 1 ember
2010. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!