Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az agility kutya sportban...

Az agility kutya sportban mennyi a maximum idő a legnagyobb méretnél?

Figyelt kérdés
Érdekelne mert lehet, hogy a leendő kutyámmal belekezdenék... és hát ő úgylátszik, hogy egy leonbergi lesz.(még nem vettem meg) Egyébként ezzel a fajtával érdemes, akár mint hobby?
2010. dec. 30. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kutyával nem lehet agilityzni, mert tönkremennek az ízületei az ugrálástól. És igen az idő nagyon fontos,csakúgy mint a fordulékonyság és a precízség. Egy Leonbergivel versenyen nem fogsz elérni semmit, de hobbyban sem ajánlanám, mert nagyon nagytestű kutya. Ha agilityzni szeretnél válassz másikat.
2010. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
agilitizni nagy vagy óriási termetü kutyákal agilitizni nem lehet mert hiába jók nem férnek át az kadályokon összetörik nagyon sok hibája
2010. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tönkremennének az ízületei.

Ha agilityzni akarsz akkor inkább más fajtát válassz.


Egyébként minden pályánál más idő van megadva.Ezt a versenyen mindig megmondják a futam előtt,hogy a pályára mennyi a max idő.

2010. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 31. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
maximumu 100 pont van az FCI honlapján olvastam agilitőr
2010. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg eszt (a végén lesz a válasz a kérdésedre!): [link]
2010. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!