Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami kreatív ötlet kutyapoca...

Valami kreatív ötlet kutyapocak melegítésre?

Figyelt kérdés

Van egy rettenetesen fázós keverékem, idén töltötte be a 7. évét. Úgy 2-3 éve már, hogy télen rosszul van a hidegtől, reszket, szenved, hiába van hatalmas mozgásigénye, azt mind a lakásban szeretné kiélni, úgy kell őt kivontatnom.


Na idén áprilisban plusz nehezítésként külföldre költöztünk, itt már most rohadt hideg van, de még sokkal rosszab lesz. A fő gondom, hogy habár vannak kabátai, de azok mind pont a hasát hagyják szabadon, ami ráadásul elég csupasz, nincs ott szőre. Akinek ugyanez a gondja, tudna valamit ajánlani? Betekertem a kabát alatt "múmiaszerűen" sálba, de az nem marad meg rajta... mit csináljak szegénykémmel, hogy legalább napi 3X40 percig szívesen legyen kint, ne kínzásnak élje meg a sétáinkat?


2015. okt. 18. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány kilós a kutyád, az enyém 8kg. Nekem ivartalanítás miatt kellett valamit kitalálnom és vettem neki babarugdalózót, amit a kellő helyen, farok-fenék ollóval kivágtam. Használhatsz még rugalmas cicanadrágot, az egyik szárából csinálsz egy csövet és ráhúzod. Legyél kreatív :)
2015. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy túl egyszerűnek tűnik, de olyan kabátot kell venni/varratni, ami takarja a hasát :))
2015. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!