Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem fialt és nem volt...

Kutyám nem fialt és nem volt terhes de szpotatja az másik kutya kölykeit mért?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lány kutyám (labi)A szomszéd kutya (mix)lefialt és a kicsik átjárnak (amit eddig nem béntam :) de most látom a kutyusomat szopják a szomszéd kutyái és teje is lett nemrég mitől van és hogy lehetséges?

2015. okt. 19. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem, én MENTEM a fához kötött kutyákat, gondozom őket SAJÁT PÉNZBŐL, FELELŐS gazdát keresek nekik, és követem az életüket az életük végéig!

Te pedig annyit nem akarsz a hőőőőn szeretett kutyáddal megtenni, hogy ivartalaníttatod, hogy 1. ne legyen álvemhes 2. ne szenvedjen a tüzeléstől 3. ne legyen méhdaganata, illetve gyulladása.


Mert ha majd bejön a krakk, és az állatorvos benyújt mondjuk egy 60.000 Ft-os számlát, akkor gondolkozás nélkül leadjátok menhelyre, vagy kikötitek egy fához.


Bármit is mondasz, itt nem én vagyok az aljas, hanem te, mert annyi eszed nincs, hogy orvoshoz vidd az álvemhes kutyádat, inkább hagyod, aztán vagy lesz valami baja, vagy nem. Végülis, ha majd meghal, akkor hozol másikat, igaz?:) Mint mikor elfogy a tusfürdő.

2015. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!