Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya olyan rövid...

Melyik kutya olyan rövid szőrű még mint a vizsla? És hasonló méretű?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Beagle... Fejre eléggé hasonlítanak, habár a beagle lábai rövidebbek. Csak azért írtam ezt a fajtát, mert nekem ez van. Mondjuk ennek nem olyan rövid a szőre...

Esetleg az Agár, ami rövidszőrű, és méretben is hasonlít.

2015. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
doberman, pitbull, amerikai bulldog, agarak (kivéve a perzsa és afgán), argentin dog, amstaff, dalmata, mindenféle kopók, boxer, rövidszőrű skót juhászkutya
2015. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetnél konkrétabb azért... Van vagy 20 féle vizsla (még ha a magyarok csak 3-ig jutnak is el általában). Súlyra, marmagasságra, testtömegre keresel hasonló méretűt? Remélem messze nem csak ez a két tényező fog segíteni a kutya kiválasztásában, mert az nagyon-nagy vérszegény lenne.

De itt van néhány megközelítőleg hasonló szőrű és méretű:

Roti, pitbull, amstaff, boxer, labrador, dalmata, dobermann, rövid szőrű agár (van vagy 25 féle), bullmastiff, amerikai bulldog, amerikai rókakopó, angol mosómedvekopó, angol rókakopó, és más kopók ebből legalább 50 különböző van, angol véreb, argentin dog (ő nagyobb valamivel), basenji (kicsit kisebb), billy, bordeaux (ő is nagyobb kicsivel), bullterrier, fáraókutya, plott kutya.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem is tudtam hogy ennyi rövid szőrű hosszú lábú kutya van.Nem tartani szeretném.Csak én azt hitem hogy mind hosszabb szőrűek. Angol mosómedvekopó nagyon tetszik!DE az erdélyi kopó is.Ha nagy leszek ilyet szeretnék.
2015. okt. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!