Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kertben? Elsősorban...

Beagle kertben? Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Meleg házban lenne, sokat foglalkoznánk vele.
2015. okt. 19. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mitől meleg a ház?

Mennyi az a sok foglalkozás? Mennyi idő? Mit csinálsz az alatt?

Volt már kutyád?

2015. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mege ház alatt azt értem, higy van egy kis kerti házunk ami fűtött és a hidegebb időkben ott lenne a kutyaház. Kb napi 2 órát tudnánk vele foglakozni (+reggel, este) . Mivel 3 gyerek van ez a napi 2 óra lehet, hogy több mivel nekem lenne rá napi 2 órám és akkot még a két testvérem. Hétköznap 3-4 szer lenne sétáltatva, hétvégén hosszabb lenne meg jöhetne velünk kirándulni is.😊 Volt már kutyánk, csak sajnos steptemverben meglahat😢. ( Tavasszal szeretnénk kutyát.)
2015. okt. 19. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Mozgásban nem lenne hiánya, mivel órási kertünk van.
2015. okt. 19. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Háát, végülis családi kutyának jó a Beagle, de sosem szabad elfelejteni, hogy mi volt az eredeti célja, a vadászat. Hogy jól érezze magát, ki kell elégítenetek a vadászösztöneit, különben a fejetekre nő, minden nevelés mellett is.

Plusz, én kintre nem tartanék rövid szőrű kutyát, hiába a meleg ház. Sajnos majdhogynem az még rosszabb is lenne, mert ha a melegből kimegy majd télen a hidegre, pikk-pakk megfázhat. Ha már mindenképpen így lesz, akkor kötelező, a meleg házból hidegre kivitel, hogy sétával, kis mozgással történjen, hogy a hidegen is bemelegedjen.


De inkább valami hosszabb szőrű kutyát néznék. Én javasolnám amúgy a pulit, mert ugye annak rasztásodik a szőre, csak fel kell tépni (ezt kozmetikus csinálja, de a szüleid is megtudják, csak előtte mindenféleképpen kutyakozmetikusnál próbálgassák, ismerősömék is így csinálták, már otthon tépik, annyi, hogy évi 1x elviszik kozmetikushoz, hogy azért még is csak ő szebbre varázsolja).

És nagyon szeretnivaló ő is, mondjuk kölyökkor-tinikor nehéz, mert makacs, de utána megnyugszik :)

2015. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt kinti beagle. Szegényke télen alig tette ki a mancsát a házikójából. Ráadásul kölyökkorában mindenféle járókelő édesgette és elcsalta. Ha egy kutya rákap a szökésre, onnantól nincs előtte akadály, akárhogy foltozod a kerítést. :/

Szerintem bentre való vagy kennelbe. Sok foglalkozást igényel, hogy jó kapcsolat alakuljon ki köztetek. Még agilityzni is lehet velük, okos kutyák! Kicsit makacsok.

2015. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!