Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky keverékemet szeretném...

Husky keverékemet szeretném bátorságpróba alá vetni, vajon hogy szerepelne?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kan husky (És talán vizsla) keverékünk. Közepes méretű, nagyon sportos testalkatú. Tele van energiával. Nagyon barátságos volt eddig idegenekkel, akik jöttek hozzánk, és kan létéra nagyon bújós, és egyáltalán nem domináns se emberekkel, se kutyákkal. Viszont ha mennek az utcán, nagyon nagy hanggal, hevesen ugat. A szőr feláll a hátán. Arra lennék kíváncsi, hogy ha ilyenkor bejönne valaki, és nem barátságosan lépne fel irányában, vajon támadna-e, vagy elfutna, vagy esetleg merne-e harapni. Tudom, hogy se a husky, se a vizsla nem támadó hajlamú. Kicsi kora óta rongyozok vele...ezt nagyon élvezi, nagyon szeret ráfogni a rongyra. Nehezen engedi el, erősen fog rá (tudom, mivel volt már hogy véletlen a rongy helyett a kezemet kapta el). Lehet embert bérelni, aki csibészelő ruhában bejön ? Mennyi pénzbe kerülne vajon egy ilyen ember ?

2015. okt. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rongyozásnak köze nincs a bátorsághoz. Eleve 10 hónapos kutyánál még nem is szükséges próbát tenni.
2015. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi köze. Csak hogy szokja meg, hogy valamit harap, és hogy jól fogjon...meg hát szereti is.
2015. okt. 24. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Se a jó fogáshoz se a bátorsághoz nincs köze a rongydarabodnak. 10hónaposan egy hobby keveréket meg teljesen felesleges csibészeltetni. Vidd el kutya suliba. Lehet többet fogsz te ott tanulni mint a kutyád.
2015. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha ronggyal játszol vele. Csak éppen nincs ahhoz sok köze, hogy egy behatoló emberre miként reagálhat.
2015. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!