Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A világ legdurvább szellemes-i...

A világ legdurvább szellemes-idézős JÁTÉKA! Eddig senkinek sem sikerült! Te megmernéd csinálni? 18+

Figyelt kérdés

Csak 18. életévét betöltött olvassa végig, aki fiatalabb hagyja el az oldalt!


A legdurvább bátorságpróba, amit senki se mer megcsinálni!


Éjfélkor kell a tükör elé állni.Két gyertyát meggyújtani amire az ujjadból egy egy csepp vért cseppenteni, és meggyújtani a gyertyát.Ekkor hangosan a következőt kell mondani.Égjen a gyertya a gonosz 7 bűne erejével, és aludjon el ha elvisz innen.

ekkor 7szer azt kell hangosan mondani a tükör előtt hogy, "vigyen el a sötétség fejedelme."

A hetedik mondat után elfújni a gyertyát.

No itt a probléma ált.

A kísérlet végéig még senki sem jutott el, mert senki nem merte végig csinálni.

Eddig 3 embernél voltam jelen, de senki mert tovább menni 4-5 kijelentésnél.

Volt akinél megcsörrent a mobil ahogy a 6. kijelentésbe belekezdett volna, és aki hívta, csak annyit mondott, hogy aggódik érte, mert úgy érezte valami rossz történt vele.Ezután az ember sikítva futott el a tükör elől.


Ez amúgy egy beavatási szertartás része volt, még egy kőműves rendnél, de ott temetőben csinálták ezt, és aki átesett rajta az a sírok közt feküdve kellett hogy ezt mondja és ott égtek a gyertyák körülötte.

Valamelyik tudományos -fantasztikus csatornán mutatták be az eredeti verziót, természetesen színészekkel eljátszva.



Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát.


Aki nekem is mondta, annyi kikötéssel ajánlotta, hogy ezt csak erős idegzetűek gondolják végig, de senki ne próbálja ki, mert veszélyes lehet!


Te elhiszed hogy ez valódi?


Itt egy cikk, ahol hasonló esetekről írnak.


[link]



2014. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Challenge accepted!!!
2014. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

vazzeg kérdező!

még elolvasni is alig mertem!

ha miattad nem alszok, szétkaplak.

2014. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%
hát... megcsináltam. Közben próbáltam nem röhögni. És még élek... :/
2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, most látom, hogy éjfél :D Hát akkor ezért nem ölt még meg semmilyen gonosz szellem :D Holnap jelentkezem ;D
2014. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
Már háromszor megcsináltam életemben. Egyszer nyolcadikos koromban. Kamu az egész.
2014. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Most akartam írni, hogy pontban éjfélkor kell csinálni.

A legjobb ha más is van, mert akkor látják, hogy megcsináltad.De ezt senki sem meri megcsinálni.Ez a lényege.

Ha mindent úgy csinálsz ahogy írva van, a lelked besokall és nem engedi a testednek hogy megcsinálja.

2014. ápr. 12. 21:33
 7/52 anonim válasza:
Én nem csinátam meg, de már igyis betojtam. Elolvastam a cikket is. Ma éjszaka tuti olyan leszek mint egy paranoiás és halgatom a zajokat. Ezért utálok egyedül aludni a házban. 20/l
2014. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 manó1235 ***** válasza:
nem csinálom meg inkább.. nálunk enélkül is van pár szellem :/ :D
2014. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
27%
Próbálkoztam már szellemidézéssel, azóta vannak skizofréniás tüneteim.
2014. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az egész szellemesdiben. Csak sajnos az akaratomat az ösztönénem nem követi, ezért rengetegszer rettegtem ezektől. Aztán beleástam magam a témába, hiszen tudtam, hogy legbelül rettegni fogok, hiába tudom, hogy hülyeség. És ekkor találtam egy könyvet, ami leírja, hogy hogyan lehet valami távoltartó tárgyat készíteni. Aki hasonlóan viselkedik, mint én, annak ajánlott a talizmán elkészítése, hogy az ösztönénje is lenyuodjon.

A rituáléról pedi annyit, hogy csupán a tetanusz szempontjából ijesztő. Annyira nem, hogy egyik barátom végigcsinálta, és felvételt is készített. Semmi paranormális nem volt rajta.

2014. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!