Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsuk meg a kutyánkat...

Hogy tanítsuk meg a kutyánkat (kölyök korában) hogy ne harapjon, üljön le, feküdjön le, maradjon ott, SZÓTFOGADJON?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő

2015. okt. 25. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg foglalkozással, és türelemmel. Ezzel a témával könyveket írtak tele. Olvasgasd azok közül. Ha nem megy akkor kutya suli.
2015. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ!
2015. okt. 25. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a könyvet én is ajánlom, én abból tanítottam meg az 5 hónapos kutyámat. Tud ülni, feküdni, maradni, tudja hogy gyere ide, meg pacsit is tid adni. Azt gondoltam ez elég lesz, majd a kutyasuliban a többit. De rájöttem hogy jó hogy a kutyasuli előtt megtanítottam neki ezeket, mert oda ezek az alap dolgok kellenek. Nem nagyon tanítják meg hogyan csináld, csak gyakoroltatják. Perzse megmutatja hogyan csináld ha valamit nem tanítottál meg a kutyádnak, de akkor áll az egész óra, a többiek nem tudnak dolgozni.
2015. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!