Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le erről az...

Hogy szoktassam le erről az egy éves dalmatám?

Figyelt kérdés
Szép új gyepünk van, amibe sajnos hatalmas lyukakat kapar. Ha újratöltöm és füvet vetek akkor pár nap múlva újra kikaparja, próbáltam gyeptéglával kitömni, azt is kiszedi. Összes bokrot körbe kellett keríteni mert télen összeset fölszedte, és újakat kellett ültetni. Pedig úgy tudja, hogy rosszat csinál, mert ha megszidjuk rögtön elpaterol a házába. Férjem totál kivan rá. Mindent tönkretesz. Pedig neki szót fogad, de amint egyedül van rögtön rosszalkodik. Egyébként imádom, aranyos, nagyon szeret minket, csak ne rosszalkodna ennyit... Valami ötlet hogy szoktathatnám le a kertészkedésről?
2015. okt. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit van mozgatva, sétáltatva? Kap rendszeresen feladatok, tanítjátok? Az a kutya szokott ilyeneket csinálni, amelyik unatkozik és túlteng benne az energia.


Javaslatom: napi legalább 1, de inkább 2 (reggel-este) lefárasztós séta, hogy otthon főleg aludni akarjon; kutyasuli sem árt. Emellett, ha nincs felügyelet, akkor ne hagyjátok egyedül a kertben, maradjon a lakásban.

2015. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Séta, séta, tiltás. Unatkozik, és így vezeti le a fölös energiáit....
2015. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is erre tippeltem. Sajna kevés az idő a futtatására.
2015. okt. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!