Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak hogyan növelhetem...

Amstaffnak hogyan növelhetem a mellizmát?

Figyelt kérdés

nem egy izomkolosszust akarok a kutyámból.

menhelyi,és teljesen leépült testileg,csont és bőr volt mikor kihoztam.

a kép,ami felkerült az oldalra,azon még rendes széles melle van.most van 2 pici válla,középen a szegycsontja(remélem jót mondok) meg majdnem kiszúrja a bőrt,annyira kiáll.

hiába etetem,és futtatom,ennyitől nem történt javulás.

így néz ki most(tudom hogy agár,de a melle ilyen)

[link]


és ilyen volt a képen

[link]


2015. okt. 28. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha labdázik, akkor a rövidtávú, váltott labdás sprintek, egy kis emelkedőnek felfele. napi 10 perc. nyáron az uszás, normális időben gumit huzathatsz vele.
2015. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%

Tisztazni kell valamit :)

Ez nem amstaff..nagyon jo indulattal bull tipusu keverek!

Szeles mellizma az eletben nem lesz mert nem olyan a genetikaja. Izom epites pedig ugy lehetseges ,hogy minosegi kaja es melle tomegnovelo eddzes(sulyhuzas hammal stb stb) ! A futas szalkasit, vekonyabb lesz de jobban lathato lesz a kutya izomzata DE ez fugg a genetikatol es szorzettol. Amugy aranyos kutya ;)

2015. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elnézést,rosszul fogalmaztam,keverékre gondoltam.

nem is az a célom hogy extra széles melle legyen,hanem az hogy ne álljon ki a csontja.

a csont melletti két hatalmas "gödröcskét" szeretném csak eltüntetni.

a rövid sprint az megy,az udvaron azt szoktuk játszani.

a futást kezdtem el elsőnek,mert mikor haza hoztam,semmi állóképessége nem volt.10perc játék után kifulladt egy fél napra.

most hogy már felszedett magára valamennyit,és van energiája,szeretném kicsit izmosítani.

de a táptól tud fejlődni?

a jövő évet barffal kezdeném,addig táp.

vagy addig csak szoktassam pl a hámhoz és a húzás érzéséhez,és ha rendesen etetem,akkor álljak neki jobban megedzeni?

2015. okt. 28. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért vársz a jövő évig? A csirkefarhát nem elérhetetlen. Én is azzal etetek két 25-30 kiló közti kutyát, és árban nem rosszabb, mint ha minőségi tápot veszek. A kiegészítőket meg nem kell minden hónapban megvenni (lucernapor, zöld kagyló stb.) és hosszú ideig elég.


A mozgatásra: nálunk nagyon bevált a pecázás, egy botra madzagot kötök, rá egy rongyot, plüssmackót, akármit, és azzal játszunk. Sprintel rá akkorákat, hogy öröm nézni. Nem a felugrálást, hanem a villámgyors jobbra, balra mozgásokat.

2015. okt. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es is írja. Először kezdj tömegnövelő étrenddel. Vöröshús, zsíros hús és mellé rizs és zöldség. Ha kicsit kezd feljönni mehet az edzés mellé. Először kis súllyal,kevés ideig, aztán szépen, fokozatosan, ésszel növelni kell a súlyt. Futást addig hagyd. Rövid kis sprintek mehetnek. Majd ennek a végén, ha már jó formában lesz, szálkásítással lepucolod a zsírt és ha elég vékony a bőre akkor gyönyörű lesz ;)
2015. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak azért várok jövő évig,mert most nem tehetem meg hogy vegyek fagyasztót.most csak 2 polcom van,a saját dolgaim is alig férnek el...

ez a 2 hónap lemegy,és tudok venni már januárban.

köszönöm a tippeket,megjegyeztem őket.

akkor inkább ,megvárom hogy tudjam normális kajával etetni,és utána formálom.

2015. okt. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!