Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy kölyök...

Mennyit eszik egy kölyök cavalier king charles spániel egy hónapban átlagosan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nagyban befolyásolja hogy hány hónapos, milyen táppal eteted, mit adsz még mellé. Így a kérdésedre elég nehéz válaszolni.
2010. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem volt kutyám, majd lesz, és ez a fajta érdekel, azért kérdezek, hogy aki tapasztalt, az segítsen, hogy időben fel tudjak készülni.
2010. márc. 18. 13:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg az is kérdés, hogy mivel én dolgozok, napközben nem vagyok otthon, szóval ha kell napközben is enni neki, akkor azt hogy tudnám majd megoldani.
2010. márc. 18. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Kis kutyáknak napi 3 szor is lehet adni enni, de aztán csökkenteni kell napi 2 re majd napi egyre. Ne hadj előtte kaját, tanulja meg hogy a kaja jutalom és nem csak úgy van. Mindig annyi legyen előtte amennyit meg tud enni, ezt szépen ki tudod tapasztalni te is, de egy spánielnek ami kölyök, ha rendes minőségi tápot veszel, akkor nem sok, de sztem boltban tudnak neked segíteni és még mérő poharat is tudsz venni, amin rajta vannak a kutyák. Mikor mi vettük a csaut nekünk adtak ilyen mérőpoharat.
2010. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen mérőről nem hallottam. Amúgy kb. mennyi idő alatt szoknak át napi 3 kajáról napi 2-re?
2010. márc. 18. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A tápok tasakján szokott lenni egy táblázat az szerint el tudsz igazodni, ez minden tápnál változó.
2010. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az se baj ha nem adsz neki napi 3 szor soha, én sem adtam a kutyámnak ennyit, én kicsinek napi kétszer adtam naki, elég az. Jogos hogy minden tápnál változó, nekünk a royal caninhoz adták.
2010. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy cavalier kiskutya annyit eszik, amennyit adsz neki, ezért nagyon vigyázni kell vele már az elején is. De persze ez nagyon sok mindentől függ.


Ami nagyon fontos, hogy SZŰRT szülőktől vegyél picit, mert egyre több az örökletes betegségektől szenvedő pici Magyarországon. És ne csak mondja a tenyésztő, hogy szűrt, hanem ragaszkodj ahhoz, hogy megnézed a szűrések eredményeit.


A háromszori etetést mi 4-5 hónapos korban szoktuk elhagyni, és áttérni a kétszeri etetésre.

2010. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2010. márc. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!