Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor tud kiskutyát csinálni...

Mikor tud kiskutyát csinálni egy kan kutya?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves szuka kutyánk. Nemrég hoztunk egy kan kiskutyát is(3 hónapos). Nem szeretnénk kiskutyát, de a szuka még nincs ivartalanítva, ráér még 1-2 hónapot az ivartalanítás??
2010. márc. 18. 15:28
 1/6 Akiteki ***** válasza:
3 hónaposan még biztosan nem. 7-8 hónapos kora között lesz ivarérett, akkor már érdemes elvinni.
2010. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyival egészíteném ki, hogy viszont addig más kan is arra tévedhet.
2010. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ráér,de ilyen korban a leg kockázatmentesebb a műtét,és sok helyen olcsóbb is pont ezért.
2010. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan már elérheti. A szukát miért nem ivartalanítjátok? Más kutya is bemehet, hihetetlen találékonyak, láttam már kerítésen át összeragadt kutyákat (a pici lukak közt). És láttam egy kb. 35 cm marmagasságú ebet másfél méteres kerítést helyből átugrani.
2010. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik szomszédom dobermann szukáját a saját 5 hónapos fia fedezte be. Nem hittek a szemüknek. Gondolták, úgysem lesz belőle semmi, mert még nagyon kölyök volt a kan. Mégis vemhes lett az anya, két hónap múlva megellett 5 kiskutyát, de mind elpusztult 1 naposan, életképtelenek voltak.

Nem vicc!!!

2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Elképzelhető az utóbbi eset, bár nem gyakori. Az én 7 hónapos kanom csak szaglászta a tüzelő szukát. Most 10 hónapos, már mászna rá, ha hagynánk. Fajtája és kutyája válogatja. Az említett kutyus anyja már 6 hónaposan tüzelt, a lánytestvére meg 10 hónaposan még nem.
2010. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!