Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyusom fel oraval...

SOS! A kutyusom fel oraval ezelott rosszul lett, nem szaladt oda hozzam, nem ugrott ram, mint ahogy szokta. Nyoszorog, olyan mintha probalna kakilni, de megy neki, es ma meg nem lattam uruleket a kutya utan. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lehet ez belcsavarodas?

2015. nov. 2. 15:55
 1/7 HackeR_BananA válasza:
Hívd az állatorvost!
2015. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, és kiderül, mi a baja. De tényleg vidd el, ne akard házilag kezelgetni, mert lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.
2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

SOS vidd dokihoz.

2015. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya szorulásnak, esetleg bélelzáródásnak hangzik. Orvoshoz vidd, mert szakszerű ellátást kell kapnia (és eszedbe ne jusson hashajtóval vagy más házi módon "kúrálni", mert simán felrepedhet a bélfal és abba belehal).
2015. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Acvarius válasza:
50%
Ne itt irogass, hanem gyorsan vidd allatorvoshoz. Nekik kotelesseguk akar meg ejszaka is kimenni.
2015. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felelős gazdi...pfff
2015. nov. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kisse megkesve,semmi baja a kutyanak,rendben van.

Koszonom a valaszokat.

Utolso kommentelo: nem tudhatod h milyen gazdaja vagyok a kutyamnak, de egybol ugatsz.egyebkent sem azt kertem h itelkezz,hanem azt hogyha tudsz,segits, jo csicska ember lehetsz:) egyebkent nagyon odafigyelek a kutyamra, es vigyazok ra,amennyire csak lehet, szoval pont nem kene itt a puffogni.

2015. dec. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!