Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vissza szeretném kapni a...

Banyus :) kérdése:

Vissza szeretném kapni a kutyámat, ami rotweiller. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ha külön mentem az élettársamtól 6 hónapja,és ott maradt nálla a kutyám ami egy rotweiller?? ,sajnos haza nem hozhattam mivel nem olyanok voltak a körülményeim,látogatni a kutyámat nem látogattam mivel nem akartam vitát másokkal.most rendeződött minden körülöttem és el akarom hozni de nem adják ide,be oltatták(mivel én buta ott hagytam a könyvet)és magán tulajdonuknak nézik.én nem adtam nekik,mit csináljak?

2015. nov. 2. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát én is sajnálak és a rotidat is. nekem is rotik vannak, imádom őket, de senkinek nem adnám el őket még 100 ezerért sem. a könyv ki nevére szól, a tiédre, vagy az ővékre? esetleg a régi tulajéra? nem mindegy ki van beleírva. ha te akkor nyertz ügyed van. ha nem akkor cumi van. ha te fizetted ki a kutyát, akkor a tiéd elvileg. jogodban áll elhozni onnan. ha kell a rendőrséggel. de az oltást azt ki kéne fizetned, annak, aki beoltatta.
2015. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 RandSforevever válasza:
Én a helyedben oda mennék azokkal a papírokkal amik nálad vannak egy próbát megér
2015. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!