Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hogy mit kezdjek a...

Nem tudom hogy mit kezdjek a kutyammal mivel az utobbi idoben elkezdte ragni a fat az udvarban es teljesen szetszedte. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

A kutyam (lassan 1 eves) az udvarban levo ket fat elkezdte ragni es teljesen szetszedte. Ameddig felert odaig teljesen szetszedte.Mivel mostmar azt a fat nem tudja bantani elkezdte a masikat. Nem tudom hogy mit cinaljak. Mar probaltam hogy odacsaptam neki amikor lattam hogy elkezdi vagy reggel kimentem es lattam hogy minden szanaszet van. Azt is probaltam mar hogy beborsoztam hogy ne menjen oda. De ezek a modszerek nem valtak be.

Ha tudnatok tanacsot adni azt akkor nagyon megkoszonnem!:)

Elorre is koszonom a valaszokat! :)


2015. nov. 3. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A séta az oké, de kellene még mellé aktív fizikai és szellemi fárasztás, illetve egy-két rágnivaló..
2015. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mar volt nekem elotte egy masik kutyam o is amstaff volt csak sajnos elpusztult.

De o ennyire nem szedte szet az udvart. Ugy hogy az idvaron ket kutya munkaja latszik

2015. nov. 5. 06:45
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha ilyen aktív kutyád van, rá kell szánnod az időt MINDEN NAP az AKTÍV fizikai fárasztásra, ráadásul napi szinten kell tanítani, foglalkoztatni az agyát. Játék keresés, trükkök tanítása, új és új helyszíneken való sok-sok szimatolós séta
2015. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!