Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, ha a kutyam...

Az normális, ha a kutyam megdugja a testrészeimet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
6hónapos a kutyám és már 2hónapja amióta olyan kedve van megdugja a labam, amikor csak allok, vagy a karom, amikor ülök a lépcsőn és támaszkodom. Ez ellen lehet valamit csinálni, vagy csak egy lány kutyust lehet mellé szerezni, hogy azon csinálja? Mielőbbi válaszokat kérek! Köszönöm előre is!!!!

2015. nov. 7. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen embereket, te ezt pl élvezni szoktad? Szereted nézni vagy jól esik ha ezt csinálja a kutyád? Csak azért kérdezem, mert nekem józan paraszti ésszel is az lenne az első, hogy megtiltom neki, hogy ezt csinálja. Nem nézni 2 hónapig meg még megállni neki, hadd csinálja... Ilyenkor mindig gondolj bele abba, hogy mi lenne ha egy 70 kilós bernáthegyi lenne, akkor se csinálnál semmit, hanem hagynád magad?


A párod gondolom nem hagyja ezt neki, levakarja magáról, talán ezért nem incselkedik vele a kutya, mert tudja, hogy vele nem lehet packázni.


Ennek semmi köze a párzáshoz, de ha így is lenne, ugye nem azzal akarod megoldani, hogy kölyökgyártásba kezdesz? Inkább ivartalanítsd a kutyát és legyél határozottabb vele, szólj rá szigorúan és a grabancánál fogja lökd arrébb, ha téged molesztál, ha mást, akkor is, és ne simogassátok meg beszéljetek hozzá, mert azzal csak megdicséritek, hogy ezt csinálja.

2015. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a párzáshoz. Nem kell mellé lány kutya (egyébként a szukák is csinálják ezt).

Dominancia, ledominál téged. Ne engedd, tiltsd!

2015. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 bollocks ***** válasza:
Ha zoofil vagy, akkor tök normális. Meg ha eszed ágában sincs megnevelni.
2015. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Fiú kutyám van. A páromnak még egszer sem csinálta, de nem arról van szó, hogy engedem, hanem hogy amikor ráverek a fenekére azután mégjobban csinálja, és nem tudok vele mit kezdeni.
2015. nov. 8. 11:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem a fenekére kell ráverni, ez nem kisgyerek, hogy a térdemre fektetem és elfenekelem. Ez még mindig egy kutya. Te pl láttál olyat, hogy az anyakutya fogja a kölykeit és egyesével elfenekeli őket? Vagy azt láttad, hogy ha rosszak, akkor a grabancuknál fogva elviszi őket vagy határozottan félrelöki őket? Mert a fenékre pacsit maximum játéknak fogja venni. De ha úgy kezded el fegyelmezni, ahogyan azt az anyja is tette kölyökkorában, akkor magától értetődő lesz neki, hogy mi a célod.
2015. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bollocks ***** válasza:
Ha egy 7kg-os kutyát nem sikerül fegyelmezni, akkor nem való neked kutya.
2015. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 SzMHZs ***** válasza:
Rá kell szólni, tiltani ezt a viselkedést. Nekem a pár hete hozzám került, rögzült viselkedéssel rendelkező kan kutyánál elég volt párszor rászólni. Csak következetesen. Lehetőleg lánykutyát meg ne vigyetek mellé, egyrészt nem fogja akkor se csak azon csinálni, mert nem erre megy ki a dolog, mint írták fentebb is, valamint ne szaporíts. Nevelés és ivartalanítás.
2015. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
Még most menjetek el JÓ KUTYAISKOLÁBA, amíg könnyen helyre tudjátok tenni a rendet a családban! Ennek nem lesz jó vége...harapás, más kutyákkal verekedés, szökés a következmény!
2015. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mikor látod,hogy akarja csinálni rászólsz, ha már csinálja akkor megfogod a nyakbőrét és megrázod majd mondod,hogy fúúúj. Idővel leszokik.


Egy barátnőmék kanja csinálta ezt,undorító volt.Váladék jött már a fütykösből és hát a nadrágom tiszta olyan lett.

Barátnőm meg csak bocsánatot kért,de nem tett semmit,mikor kiment barátnőm és a kutya elakarta kezdeni én pofán vágtam vagy a nyakbőrénél megfogtam és megráztam(kistestű volt) pár alkalom után elég volt mondanom,hogy NEM! nem is csinálta velem.


Szóval nevelés és ivartalanítás. Ha szukát hozol mellé még rosszabb lesz.

2015. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, intézkedni fogok!!!!
2015. nov. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!