Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két ugyanaz a nemű kutya...

Két ugyanaz a nemű kutya kerülhet egymással szexuális kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Amt ilyenkor anbak gondolsz, az a két kutya közti dominancia megnyilvánulása.
2015. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze a szexualitáshoz. Dominancia jele. Néha ha a szuka hágja a kant az is dominancia jele.

Kutyák nem emberek. Ők nem melegek,leszbikusok. Náluk ez viselkedési forma.


Persze furán venné ki magát az emberi világban ha párzó mozdulatokat tenne egy erősebb jellemű ember egy gyengébben megmutassa ki az erősebb,ki a főnök :D :D

2015. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
#2: A kutyákról nem tudok, de rengeteg állatfajnál van homoszexualitás... Nem kell ahhoz embernek lenni, legyeknél is van.
2015. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Azért nem kell mindent a dominanciára fogni!
2015. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertem h ma a 2lany kutyam egymasra masztak es...:D es parszor lattam mar es eleg furi volt:D
2015. nov. 10. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Rám is rám mászott a nagymaci lány kutyánk, hátulról és mozgatta a csípőjét..grr:D nálunk dominancia volt, mikor kicsit odafigyeltem a falkavezérségre, akkor már nem csinálta. A szomszéd 2 németjuhásza állandóan egymásra másznak és hágó mozdulatokat végeznek, de..egyiknek sincs kint a pöcörője:D Tehát nincsenek "beindulva":D
2015. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah.jo:D
2015. nov. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!