Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dashing Dawn Kennel vagy...

Dashing Dawn Kennel vagy Flower of old hill border collie kennel?

Figyelt kérdés
Sportos show kutyát keresek, ahol az ösztönökkel és az idegrendszerrel sincs gond. Terelésre, kiállításra. Nem világverseny szintű terelésre gondolok, de ne egy szobanövény kutya legyen.

2015. nov. 10. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Dashing Dawn-os kutyák jobban bejönnek, különösen ez a Silver srác, eszméletlenül szép. Inkább show kennel, de vannak tőle származó kutyák, akivel sportolnak. A másik kennelt nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni, de nem tűnik rossznak az sem. A legjobb az ha élőben megnézed őket, hogy milyenek a kutyák, hogyan dolgoznak.
2015. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dashing Dawn kennelből ismerek kutyát, az nagyon jó ösztönű, pörgős kutya. Elnézve a két kennelt, nekem a Dashing Dawn kutyák jobban tetszenek, főleg munkában.
2015. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkét tenyésztő lelkiismeretes, megbízható, jó szívvel tudom ajánlani őket.
2015. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, ha szeretnél kicsit is komolyabban terelni, akkor eleve nem show vonalból hozol kutyát. Amúgy nézzél akár idei verseny eredményeket ... rögtön kérdést kapsz a válaszodra.
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!