Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csirkefarhat hizlal?

A csirkefarhat hizlal?

Figyelt kérdés
regebben foztem neki farhatot,hasmenese volt tole,igy abbahagytam,miota olvastam hogy nyersen is lehet adni hust azota nyersen adom neki,es ugy nincs hasmenese,es nagyon szereti,orommel nezem utana hogy A pocija,kikerekedik es jollakva pihen. de ugyan hizlal e,mert nagyon sovany lett A kutyum amugy is ilyen alapbol,se szeretnem hizlalni egy kicsit,nemet juhasz szuka 4 eves, es 26 kg.
2015. nov. 13. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A csirkafrhát nagyrészt csont. Nem lehet csak azzal etetni egy kutyát. Olvass utána a BARF-nak, és etesd rendesen aszerint.

Amúgy ha zsíros meg bőrös a farhát, akkor hízlalhat valamennyit, már ha amúgy mellé kap rendesen húst is a kutya.

2015. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ismerem A barf etetest azt alkalmaz om egy heten 3 szkr kap farhatat az sok??
2015. nov. 15. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy sok-e.
2015. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!