Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy mopsz kutyám van és az...

Egy mopsz kutyám van és az történt hogy ült a partfis mellet amikor csöngettek ugatás közben szippantott egy nagyot és olyan fulladozó féle rohamot kapott nagyon megrémültem és kb fél percenként csinálta lehet komoly baja ettől a kis kutyámnak?

Figyelt kérdés
légzés,roham,fulladás,orr

2015. nov. 14. 15:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
olyan fulladozó féle rohamot kapott nagyon megrémültem és kb fél percenként csinálta majd abba maradt neki és néha néha még elő jött gondolom meg akadhatott a kis légcsővén jelenleg nem csinálj,lehet komoly baja ettől a kis kutyámnak?
2015. nov. 14. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz valószínű légcsőszűkület!
2015. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
felszippantott valamit ,lehetséges a saját szőrét eddig nem volt ilyen baja, a városunkban nincs endoskop semelyik állat orvosi rendelőben a közeli városokba meg nincs ügyelet ilyenkor.
2015. nov. 14. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy befelé tüsszentett. Ez nem vészes. Ha többször előfordul, akkor érdemes vele dokihoz menni.
2015. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyesmit csinálni akkor is a kutyák szimatolás közben is. ha elmúlt már, nem kell orvos.
2015. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megfigyeltem hogy amikor hirtelen nagy levegőt vesz vagy hirtelen megindul akkor csinálja ezt a kis levegő vételeknél nincs baj. már találtam helyet ahol foglalkoznak ilyennel és ki szedik ha benne van valami az orrnyílásában csak elégé aggódom ne legyen baj meg holnap egyből adjanak idő pontot az hogy mennyit kell fizetni nem érdekel csak ne legyen baja a kutyámnak :/
2015. nov. 14. 18:13
 7/11 A kérdező kommentje:
eddig nem volt ilyen baja le írtam a történetet az alapján történt és eddig nem volt ehhez hasonló sem. befele tüsszentet ezt hogy érted ? a fika megragadt hátul ennyi ideig?
2015. nov. 14. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy igazából mi okozza. nekem a beagle-m csinálta gyakran. Olyan hörgésszerű dolog, közben előre is dől egy kicsit, mintha a torkán lenne valami. Furcsa, de nem vészes.


Kb ilyen https://www.youtube.com/watch?v=0HXcMLokADc

2015. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pontosan ilyen de ennél picit durvább mert a fejét is be húzza az enyém és olyan mint ha meg akarna fulladni szinte bele remeg.ma egyből taxiba pattanás volt vagy 6-7 állat orvos hívása de a legtöbb nem elérhető volt amelyik meg rendelt azt mondta nincs műszere ehhez . és érdekes módon el aludni sem mer a kutya pedig ilyenkor már szundít párat.
2015. nov. 14. 19:19
 10/11 A kérdező kommentje:
meg a kutyám nem hörög ha nem tüsszenteni próbál és akkor jön rá ez.
2015. nov. 14. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!