Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toy uszkárnak mekkora szobaken...

Toy uszkárnak mekkora szobakennelre van szüksége?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

atyaisten,semekkorára.

szerencsétlen csak elvan a szobában,ha meg nem,akkor neked nem kell kutya.

2015. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jatek,pluss uszkarnak?!
2015. nov. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na jó, nézzetek inkább utána a témának, okoskák.


Jézus, és még én kérdezek itt :S


[link]

2015. nov. 15. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

tehát akkor onnan fúj a szél,hogy foglalkozni,nevelni,idomítani nincsen kedved a kutyát,hogy parancsra a helyére menjen és ott is maradjon ha mondjuk vendégek jönnek.

ezért ha éppen nem kívánatos és nem bírsz vele mivel nem foglalkoztál vele,akkor csak bezárod a pitsába és gond letudva,ha jól értem.

2015. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szobakennel a kutya pihenőhelye. Ott alszik, oda vonul vissza. Szállítani is abban lehet.


Szobatisztaságra szoktatásnál is szokták használni.


De figyelj már, ha ennyire nem vagy képben akkor ne válaszolgassál már a kutyás kérdésekre, mert így terjed a hülyeség. Vagy műveld magad - ahogy én. Csányi Vilmos, Victoria Stilwell, Cesar Millan - őket olvasom, képzeld, ajánlják a szobakennelt. Hoppá kicsit.

2015. nov. 15. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak alvóhelyként szolgálna és nem lenne benne akkor is amikor te nem vagy otthon akkor elég egy akkora amibe kényelmesen fel tud állni és meg tud benn fordulni. Jó kutyázást.
2016. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!