Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a szuka akinek az egyik...

Az a szuka akinek az egyik melle befele van fordulva az is tud szoptatni?

Figyelt kérdés

A barátnőmék bernáthegyieket szaporítanak, a frissen beszerzett új szukájuk egyik mellén vettem észre mikor simogattam a hasát, hogy az egyik melle befele van fordulva.


Mondtam nekik, hogy mi a helyzet d nem igazán érdekelte őket. Lesz valami baja a szukának mivel már vemhes?


Amúgy nem tudok velük mit kezdeni, a pénzt nézik csak a kölykökbe, azt se tudják néha, hogy melyik melyiknek az apja, párzik itt mindenki-mindennel. Csak a pénzt nézik. Viszont a szukát kölyök kora óra ismerem és szeretem, éppen ezért nagyon féltem is.


2015. nov. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A "baratnod"... Itt nevtelen vagy (sajnos) nem kell masnak kiadni magad.. Szerintem pont nem az erdekelne hogy tud e szoptatni hanem hogy mifele baja/betegsege lehet, ha nem te szaporitod.

Remelem tudja/tudod hogy buncselekmeny, es szerencsere nagyon sokat jelentenek allatvedoknek, remelem ok is minel elobb koztuk lesznek.

Orvosi ellatasrol gondolom meg csak nem is hallottatok

2015. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valóban a bárátnőmről van szó és nem rólam. 1 éve járunk, a kölyök kutyus akkor volt 3 hónapos... Nem adom másnak ki magam!
2015. nov. 17. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen befelé van fordulva? Abból kiindulva, hogy az embereknél is mindenféle cuccokkal kell kenegetni, ha ilyen a kismama melle, nem hinném, hogy a kutya azt fogja tudni rendeltetésszerűen használni. Én nem akarok kötekedni, de a barátnőd tudja, hogy egy óriás testű kutya két éves koráig fejlődik? Mert ha jól számolom még bőven a kamaszkorát éli és már vemhes...
2015. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy szaporítónak tökmindegy, hogy mikor elleti a kutyáját, ha már születéskor tüzelne már akkor beugratná némelyik... Én személy szerint rühellem az ilyet. Még nem volt vemhes addig teljesen befele volt fordulva a melle, azt hittem vágás van rajta mert csak egy lukas ráncos bőr volt ott. Most ahogy már vemhes ( kb félidős szerintem) akkor már kicsit kifelé jön neki. Imádja vakartatni a hasát és úgy vettem észre neki.
2015. nov. 17. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, az volt fura, hogy "frissen beszerzett szuka" utana meg "kolyokkora ota" bar eleg fiatal, de akkoris.

Orvoshoz kene vinni egyertlemuen. Nem is ertem miert irtok ilyen kerdeseket ide, te latod es nem tudod mi baja, akkor mi, neten? Oke hogy tapasztalat, de szerencsere itt nincsenek szaporitok, ugyhogy a dokit ajanlanam.

Ja, es ahhoz kepest hogy utalod oket a baratnod, en ezekkel szoba sem allnek, de te tudud;)

Ha pedig segiteni akarsz jobb ha jelented...mindenki, de foleg a kutyak erdekeben..

2015. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szépen jelented őket az állatvédőknek, akik majd elintézik a dolgot. Névtelenül. Ennyi. A kérdésedre nem tudom a választ, egy állatorvost kéne megkérdezni, de az biztos, hogy nem normális dolog egy befelé forduló mellbimbó.
2015. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit kellene jelenteni az állatvédőknek?

Egyenlőre nem tilos kutyát pároztatni.A törvény csak annyit ír elő, a kölyköket meddig kell az alomban tartani és miként lehet tulajdonost váltani.

Az állatvédők is csak a törvény be nem tartásakor léphetnek.

2015. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a szülei szaporítók még nem fogom eldobni azt a lányt akit tiszta szívemből szeretek, amúgy ő nem nagyon egyezik meg a szüleivel ebben a témában, de nem nagyon tehet ellenük semmit!
2015. nov. 17. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megfelelően vannak tartva a kutyák, akkor igenis lehet őket jelenteni!

Ha ez nem opció, akkor próbálj rájuk észérvekkel hatni! Még az előtt, hogy valamelyik kutyájuk belehal az agyonelletésbe.

2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!