Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik a kedvenc...

Csilla-lilu kérdése:

Nektek melyik a kedvenc kutyafajtátok és miért?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Golden retriever, mert egy csodálatos kutya. Gyönyörű, okos, intelligens, de szerintem nem is kell többet mondanom, mindenki ismeri a természetét. :)

Samoyed, egy hatalmas szőrgolyó. Beleszerettem a puha, dús, hófehér bundájába. Nagyon sokszínű, érdekes kutya, ha lehet így fogalmazni. :)

Sok kutyafajtát szeretek még, de ezek a favoritok.

2015. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Labrador. Játékos, örökké kölyök marad, intelligens, okos, se nem nagy se nem kicsi, gyönyörű a bundája, ragaszkodó, imád a közelemben lenni, szereti a gyerekeket.
2015. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem az angol cocker spániel😍😍 nekünk is az van és imádom!!Előzőleg irták hogy intelligens, szép tartású, büszke (persze ezek az enyémre is igazak...már amennyire xdddd) de én azért szeretem mert olyan kis BOLOND, bármikor felvidít, folyton játszhatnéka és birkózhatnéka van, ő az egyik legjobb barátom! Nagyon szeretem őt!!😍
2017. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!