Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Német dog jól kijön a kis...

Orsica kérdése:

Egy Német dog jól kijön a kis termetű kutyákkal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Neveléstől függ...na meg a kiskutya nevelésétől is.
2015. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy neveled, de a német dog alapjáraton egy nagyon békés fajta.
2015. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a fajta szamit hanem a faj, a kutya!

Sokan esnek abba a csapdaba, hogy a kutyafajtakat nezik akarmiben, pedig az csak masodlagos pont.


Ha, egy falkan, egy csaladon belül megvan a tiszta rangsor, akkor ott mindenki kijön mindenkivel.

Akar ember, akar kutya mindenki a rendezett körülmenyek (törvenyek) között erzi jol, biztonsagban magat.

Ahol nincsenek, törvenyek rangsor, ott anarchia van.

Ez az együttelesböl szarmazo legtöbb problema eredöje.

2015. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kijöhet, bár a nagyon aprókkal nem mindig érdemes próbálkozni, mert egy barátságos mozdulattal véletlenül is ki tud csinálni egy csivavát, vagy egy hasonló kaliberű kutyát. Szóval a kicsi részéről szükséges egy minimális strapabírás :)
2015. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kijönni kijöhet, elég barátságosak a dogok, de arra figyelj, hogy a nagy, heves játék alkalmával nehogy összenyomja a kicsit:D Egy ismerősöméknek mudi/pireneusi van, és sokszor a kicsi már szinte levegőt se kap, úgy kell rászólni a nagyra, mert az meg bamba, nem veszi észre a súlyát:D:D
2015. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én meg olyan sztorit hallottam, hogy a kamasz német dog rálépett játékból a kölyök törpe pincserre, az meg légmellet kapott, rohanhattak vele dokihoz, hogy egyáltalán túlélje a játszást. Másik felnőtt pincsert egy dobi mancsolta le játékból, és ott is maradt a kutya, úgy beletörölte a földbe... Szóval csak óvatosan, nem vicc a méretkülönbség.
2015. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
oda kell figyelni bizony. miénknél főleg, mert azzal kezdi, hogy barátságosan hátba veri a másikat. ez egy majd 30 kilós izomtömegtől elég egy kisebb kutyának :)
2015. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kijönni jól kijön más kutyákkal :)


Csak túl nagy a méret különbség, egy 2-3 hónapos dog kölyök is kárt tehet egy csivivel,nem hogy egy felnőtt. Pincseres esetet én is hallottam,szomorú. Egy játékos mancsolás és a csivi életébe is kerülhet. Én óriás testűekhez nem vennék kistestűt inkább már spániel méretű eb lenne mellé való. Csivi semmi képpen sem.

2015. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy shi-zu azért csak kibírja mellette ugye ? :D
2015. nov. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!