Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felemas szemszin?

Felemas szemszin?

Figyelt kérdés
Sziasztik. Felemas a szemem (kek es barna) es szeretnek egy ilyen kutyust. Erre hogy kellene rakeresnem, hogy neki is olyasmi szemei legyenek mint az enyemek?
2015. nov. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
heterokrómia
2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Huskyknál nagyon gyakori a heterokrómia, nekem tetszik, igazán különleges a nézésük :) keresd, ahogy írtam
2015. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszobom mindkettotoknek. Megy a zold kez^^
2015. nov. 18. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

szia, ő is ilyen, ha nem gond, hogy nem kölyök:


[link]

2015. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg kutya van, mindjárt linkelek is egy szerelmemet:)

[link]

Nézd már, olyan gyönyörű szép:))))) Ha nem lenne kutyám, lehet, hogy őt hoznám el:) (vagy a másik 300 kinézett örökbefogadható kutyát:D)

2015. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kék barna a szemed? Muti már képet, légysziiiiiiiiiiiiii!!!
2015. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrál juhászoknál is előfordul, de nekem is a husky ugrott be elsőre. Ha a felemás nálad megfelel annak, hogy egy szivárvány hártyán belül 2 színű (tehát jobb vagy bal szem esetén "folt" van) akkor nagyobb eséllyel találsz. Ha olyat keresel, amelyiknél a bal és a jobb szem is egy színből áll, csak nem egyformából akkor nekem a fenti két fajta jutott eszembe.
2015. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ:) meg is nézem a kutyusokat. képet pedig nemtudom hogy lehetne itt küldeni.
2015. nov. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!