Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nagy gond?

KGabi0000 kérdése:

Szerintetek ez nagy gond?

Figyelt kérdés
Vendégségben van nálunk egy kutya,mivel a gazdái nyaralnak.A mamáméknál voltunk,ahol belement a gazba és a pofijába akadt egy olyan ragadós izé,nem tudom mi a neve,de a ruhára is ráragad és elkezdte a mancsával kaparni,így még jobban belenyomta a szőrébe,próbáltam kiszedni,de kézzel már nem tudtam.Hazahoztam és csak nagy nehezen sikerült kiszedni belőle,de sajnos csak ollóval és ki kellett vágni belőle.Viszont így a kutyus pofijának két oldala egy kicsit felemás lett,szerintetek ez nagy baj?De ha meg nem vágom ki,akkor enni se tud tőle szegény.

2014. aug. 29. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj. Jól tetted hogy kivágtad. :)

A kutyus szőre idővel megnő és kihullik, szóval majd meg lehet igazítani.

2014. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,mert nagyon aggódtam,hogy mit szól majd a gazdája,mondjuk elég jóban vagyunk velük,de nagyon szereti ezt a kutyát.
2014. aug. 29. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Toklász volt gondolom, inkább vizsgáld meg a kutyust nincs -e több benne,mert ha belemegy a hallójáratba vagy a mancsba fúródik akkor csak állatorvos tudja kiszedni,elég veszélyes dolog. Szőr visszanő nem fognak ezen aggódni.
2014. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átnéztem a kutyát és nincs benne több,az biztos,az összeset kiszedtem,szerencsére azok olló nélkül, fésűvel is kijöttek.Meg nem is olyan hosszú a többi a területen a szőre,yorki,és csak a fején,meg a farkán van hosszúra meghagyva.
2014. aug. 29. 15:48
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Semmi, de semmi baja nem lesz. a szőr visszanő... ha én lennék a gazda, megköszönném, hogy így gondoztad a kutyámat, és aggódtál érte.
2014. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!