Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 és fél hónapos kan Staffords...

6 és fél hónapos kan Staffordshire bull terrier kutyám 9kg és nagyon alacsony! Normális? (képpel)

Figyelt kérdés

Kb 23 cm magas. Rovidek a lábai nagyon. Normális a magassága? Sokan mondták, hogy kicsi, és úgy néz ki mintha 3 hónapos lenne.

A képen 5 és fél hónapos, azóta nem sokkal nagyobb. Izuletvédo gyógyszert is kap, hogy rendesen fejlodjon. :)

[link]


2015. nov. 18. 20:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy tegnapi kép, de itt nem látszik rendesen

2015. nov. 18. 20:56
 2/15 A kérdező kommentje:
A magasságát elírtam, kb 28 centi
2015. nov. 18. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A 28 cm a marmagassága?

Valóban alacsony.

Kérdés, hogy fajtatiszta-e? Törzskönyves, tenyésztőtől vetted? Szülei, alomtestvérei mekkorák?


Ha igen, akkor fordulj a tenyésztőhöz, konzultálj vele, nézd meg a testvéreit.


Ha nem a válasz, akkor nem fajtatiszta a kutya, innentől kezdve lehet bármilyen más fajta benne, tehát nem biztos, hogy olyan/akkora lesz, mint egy fajtatiszta stafford.

2015. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

GF600-at is adj neki, biztos ami biztos.

Mivel eteted, és milyen tápot kap?

Szabad egy privát kérdés: Honnan vetted, mármint törzskönyves, vagy csak oltásija van? Mert ha csak oltási, lehet, hogy nem lesz teljesen olyan, mint az eredeti fajta.

De ha törzskönyves, akkor érdemes lenne felvenni a tenyésztővel a kapcsolatot, hogy hogyan nőnek.

Egyébként a staffbull amúgy is alacsonyabb, zömökebb az amstaffnál és pitbullnál, szóval lehet normális:)

2015. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg kicsi, ilyen idősen kb a duplájának kéne lennie... Hát ha nem tenyésztőtől van és nincs törzskönyve akkor benne van a pakliban, hogy keverék és átvertek, ami elég valószínű a leírtakból. Ezzel sajnos már nem tudsz mit tenni, csak azt hogy soha többet nem vásárolsz így kutyát és másokat is erre intesz.
2015. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vannak itt, akiknek fogalma nincsen arról, hogy a staffordshire bullterrier nem egyenlő az amstaffal.

Marmagasság: 35-40 cm

Testtömeg: 11-17 kg

A súlyával semmi gond nincsen. Valamint még nőnie kell kb 10 cm-t. Ennyi.

2015. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem torzskonyves, a szuleit is láttam, az anyja volt alacsony. Tudom nem kellett volna megvennem, de nem volt szívem ott hagyni.

Irorszagban elek, itt a legtobb staffi amit latok az mind kicsi, de az enyem az feltunoen alacsony.

Neztem, hogy 12-17kilosak felnott korukban, de ez olyan kevesnek tunik.

Pro plan táppal etetem általában, de most pont új tápot próbálok Affinity Advance a neve.

2 hét múlva viszem állatorvoshoz, féreghajtásra, akkor majd leméretem rendesen.

2015. nov. 18. 21:22
 8/15 A kérdező kommentje:
* az anyja alacsony volt
2015. nov. 18. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az angol staffordshire bull terrier alacsonyabb az amerikai staffordshire terriernél, 35-40 cm felnőtt korában. Bőven van még ideje nőni.
2015. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Mindenkit felpontoztam! :)
2015. nov. 18. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!