Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy ilyen seb...

Szerintetek egy ilyen seb (kutyaharapás) elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Saját kutyám volt játék közben. Nem tudom mennyire jön át a képből, kicsit olyan, mintha az airsoft golyóval eltalálnak. Egy két mm átmérőjű piros seb, nem vérzett, egyből lemostam és leöntöttem alkohollal. A seb mellett van egy szúnyogcsípés méretű feldagadás, de gondolom az még nem is probléma? Szükséges elmenni orvoshoz oltásért?

2015. nov. 18. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
"Szerintetek egy ilyen seb (kutyaharapás) elmenjek orvoshoz?" - Szerintem ennek a mondatnak nincs értelme. A kérdésednek sincs.
2015. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kép lemaradt:D
2015. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

[link]

Kommentbe akartam linkelni dehát túl gyorsak voltatok :D

2015. nov. 18. 21:09
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs kép. De ahogy leírod, én nem mennék, ha úgyis tudod, hogy beoltattad. Igazából én csak a veszettségtől félnék, ha nem lenne oltva. A többi elfertőződés orvosolható, de nem jellemző hogy ennyitől elfertőződik.
2015. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
MIATT* remélem most már boldog életed lesz
2015. nov. 18. 21:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Na megnéztem. Kb mint amikor a macska megkarmol, ezzel felesleges. (a macskakarmolás még esélyesebb hogy begyullad)
2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez semmiség. Gondolom oltva van, szóval nem hiszem, hogy ebből gond lenne.
2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megmaradsz, nyugi.
2015. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
"MIATT* remélem most már boldog életed lesz" - Eddig is az volt. :-)
2015. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi a választ, nem mindennap van ilyen, azért gondoltam megkérdezem. Emlékszem egyszer még kiskoromban volt kb egy ugyanilyen, bár akkor azért elvittek orvoshoz.

Na jól van, akkor én is boldog vagyok, bár kicsit irigyellek, hogy ilyen sok időd van ennyi hasznos kommenteket irogatni

2015. nov. 18. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!