Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyámnak befelé...

Németjuhász kutyámnak befelé áll a lába olyan x lába van de nem sántít nincs semmi fájdalma (8 hónapos) tenyésztőtől vettük lehet diszpláziás?

Figyelt kérdés
Vagy a németjuhászoknak ilyen lábuk van? Előtte csak egy keverék németjuhászunk volt
2015. nov. 19. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

99%,hogy átvert a szaporító és később kialakul egy komoly diszplázia.

Bár egy fotó azért sokat segítene a válaszban.

2015. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

MEllékelsz egy fotót?

(Van törzskönyve? Mert ha nincs akkor szaporított. 90 ezer forinttól többért vetted, vagy kevesebbért? Mert megint szapis akkor a kutya.

2015. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

HAmar ment el:

Nem, nem ilyennek kell lennie. HA igazi tenyészttőtl vásároltad, jelezd neki, nem fog lerázni, érdeke neki is a jó hírnév. Ellenben ha lezár, akkor haszonleső szaporító.

2015. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik lába?
2015. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hátsó lábaira gondolsz? Kölyök korban állhat kicsit csálén átmenetileg, főleg ebben a korban. Habár attól függ, hogy néz ki, tényleg jó lenne egy fotó! Az én németjuhászom is 8 hónapos egyébként.
2015. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért vigyázzunk ezzel a törzskönyv dologgal, mert a németjuhásznál elég nagy gondok vannak most a törzskönyvezéssel. Ha valaki erről nem tud és leszaporítózza más kutyáját... az enyémnek is MNJK-s törzskönyve van! Nem pedig olyan, mint a többi kutyának. Mégsem szaporítós.
2015. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 14:33

Senki nem foglalkozott azzal, milyen törzskönyve van a kutyának.

2015. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Először is ha ilyen gondjaid vannak, első sorban a tenyésztőt kell megkeresni.

Hogy dp-e, az nem az x lábtól függ. Nemrég találkoztam egy küllemvonalas kölyökkel, amely túlszögelt. Észveszejtő módon állnak a hátsói. Plusz még szegénynek a kevés mozgás miatt totál lazák az izmai.

A dp-t simán ebben a korban már meg lehet nézetni előröntgennel.

2015. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

De, én kettesként vetettem fel ezt az ötletet, mivel a legtöbb kérdést kiírónak fogalma sincs a törzskönyvről, mondván minek az..így ezen elindulva (10-ből 9 kérdezőnek szapis kutyája van, és nem tudják megkülönböztetni őket.) tettem fel a kérdést és életem a gyanúperrel.

(Sokaknak, mondom még egyszer, nem az x és y szervezet által elfogadott tk a problémája, hanem hogy szaporított kutyát vesznek anélkül.)


De várjuk meg mit válaszol a kérdező, legalább egy képet lássunk a kutyáról, illetve a TK-s kérdésre is ha válaszol, akkor onnan már meg lehet mondani nagyjából, hogy a szaporítás a baja-e a kutyának vagy egyéb gondja van (ez esetben az IGAZI tenyésztő érvényesít egyfajta garanciát a kutyára, de gondolom mondanom sem kell.)

2015. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tenyésztőtöl van a kutya akkor adott hozzà törzskönyvet, oltàsi könyvet, és szerződést is.

Én a helyedbe felkeresném az àllatorvost is ill. a tenyésztőt is. Ugyanis ez lehet takarmànyozàsi hiba is. De egy röntgen nem àrtana!

2015. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!