Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja a kutyám a...

Miért utálja a kutyám a cigányokat?

Figyelt kérdés

Ha elmegy egy cigány a járdán, szét tudná tépni a kerítést, de ha más megy el az utcán, akkor semmi különös reakció.

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de ezt nem poénnak szánom, komolyan ezt vettem észre.


2010. márc. 20. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érri hogy nem szereted őket, más a szaguk és szokatlanul viselkednek. Ennyi. Nem kell belebeszélni mindenféle emberi meg mgyaros érzelmeket.
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Okos a kutyád, dicsérd mindennap! Tudja kit nem szabad beengedni :)
2010. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örülnék, ha ilyen lenne a kutyám.

Enyém ott hízeleg azoknak a büdös cigányoknak a kerítésnél:(

2010. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más szaguk van és többnyire nézelődnek be az udvarokba. Ezt a kutyák nagyon nem szeretik. Az enyémekkel is vigyázni kell, mert igen hamar megcsipeszelnék a kisebbséget.
2010. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangosak, zajosak, csoportosan járnak, ez pont elég, hogy haragudjanak rájuk a kutyák.Főleg, ha párszor még hergelték is, mikor nem láttad.
2010. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az fix, hogy hergelték, amikor te nem láttad! (Remélem, nem találtál rajta sebnyomokat.) A szagát megjegyezte, és nekik van egy általánosan jellemző illatuk, ezért most általánosít. Azon kívül átveszi a te ellnszenvedet is, akkor is, ha nem teszel semmit, csak gondolod, mert a kutyák különösen rá vannak hangolódva a gazdájuk érzéseire.

Én cigányok között dolgozom, elsősorban gyerekek járnak ide, van, amelyik igen komisz tud lenni a kutyával. Dobálják, ütik, én pedig kiabálok velük. A kutya nem hülye, megjegyzi, hogy 1, ki ütötte; 2, ki miatt ordított a gazdája. Ha csoportosan jönnek cigány srácok, tudja, kivel van problémám, elkapja a nadrágját, de a többit nem bántja, a kislányokat sem, sőt, nagyon imádja, amikor simogatják.

Szerintem valamelyik cigány dobálta vagy szurkálta a kerítésen keresztül, te pedig nem szereted a cigányokat, ezért örjöng.

2010. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki hogy nem szereti öket,nekem németjuhászom van,és most fogom csibészeltetni,és én amugy is uszitom rájuk(hogy roth@djanak meg mind)

a digokat ö sem szereti,pedig mindenki simogatja,

sztem valahogy megérzi minden kutya hogy ki a rosz,és bizony ez a fajta nem igen joszándéku(mármint a digók)!!!!!!

2010. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Azért mert a kutyádnak van esze..:D Bármit megadnék egy olyan kutyáért..:D Okos kutyaaaa..
2010. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Valószínűleg a másféle viselkedés váltja ki belőle. Az én kutyám ugyanilyen + még a részegeket is utálja. (Na jó, meg a kukásautót is, de az más kérdés)
2010. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert BÜDÖSEK, van egy bizonyos SZAGUK. És az még az embereket is irritálja nem hogy a kutyákat! Mikor sokkal érzékenyebb az orruk. Meg érzi hogy kitől kell félteni a portát. :) Vagy hogy esetleg te se bírod a pofájukat :D
2010. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!