Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor adtok enni a kutyának?

Hányszor adtok enni a kutyának?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer,amig kolyok volt napi 2-3szor adtam neki.
2015. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyám van, egyszer kap.
2015. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyszer, de az a lényeg mindig kb. azonos időben kell, én este szoktam amikor végzek a munkával.
2015. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer- ketszer.
2015. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutyáknak egyszer, de amikor mi eszünk, akkor is adok nekik a kajámból, persze csak ha olyat eszek amit ők is szeretnek. Pl ha szőlőt eszem, azt nem.
2015. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pedig a kutyák általában imádják a szőlőt. A miénk a tőke alá szokott állni, és úgy eszi le róla.
2015. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
elvileg a kolyokkutya napi 3-4 szer kaphat enni, majd napi 3szor,fel eves kortol 2X es az altalanos nezet az, hogy a felnott kutya napi egyszer. Megjegyzem, egyre tobb helyen olvasom, hogy felnottkorban is erdemesebb napi 2X adni enni a kutyanak. Az enyem csak hust kap, semmi szarazkaja, kap reggel es este fel kilot.
2015. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A mi kutyánk szeptemberi születésű. Mi decemberben hoztuk el. Addig, amíg az anyukájával volt napi 5x kapott enni. Nálunk már csak 3x kellett neki adni, majd március környékén lecsökkentettük az adagot kettőre. 1 éves korától már csak 1x eszik. Ezt az állatorvos javasolta.
2015. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek napi kétszer, reggel-este. Szerintem így jobb, mintha csak napi egyszer kapnának, főleg óriástestű kutyáknál (a gyomorcsavarodás veszélye miatt).
2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!