Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fárasszak le egy beteg...

Hogyan fárasszak le egy beteg kutyát?

Figyelt kérdés
7 hónapos kutyámnak bélgyulladása van ezért nem vihetem sétálni, nem labdázhatok vele, szóval semmi aktívabb mozgás. Az alap parancsokat mindennap gyakorlom vele (ül, fekszik, marad, lábhoz) de mivel sok az energiája (szerencsére jó kedve van) hamar megunja, ja és jutalom falatot sem adhatok neki max. 2-3 db. háztartási kekszet. Esetleg valami ötlet?

2015. nov. 23. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bélgyulladással, ha nem elesett a kutya, miért ne mehetne sétálni?
2015. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy kertes házban lakunk. A környékünkön sok a kutya és a macska ürülék amit előszeretettel kóstol meg (rajta vagyok a leszoktatáson) de azt mondta, amíg nem gyógyul meg inkább legyen bent.Gondolom nem tenne jót az amúgy is érzékeny gyomrának ha megenné.
2015. nov. 23. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Így érthető.
2015. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!