Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás 2,5 hósnapos korban...

Fogváltás 2,5 hósnapos korban lehetséges a pitbulloknál?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 hónapos kutyusunk és észrevettem hogy jópár foga hiányzik.. kedvetlen nem eszik nem iszik 1- 1,5 napja! hányt vagy 3x szor már. fecskendővel próbálok neki mindig adni vizet, tejet hátha jobb lesz! Mi a véleményetek?
2015. nov. 24. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menny el vele orvoshoz, ő kivizsgálja és megfogod tudni mi a baja.. nem értem miért itt kel kérdezni, és miért kell várni amíg szegény kutyus elgyengül teljesen
2015. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökre érdemleges válasz. A kutya beteg, vidd állatorvoshoz.
2015. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fogváltás. Abból, amit írsz, egyértelműen az szűrhető le, hogy beteg, ergo: irány az állatorvos.
2015. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok, azért írtam így, mert unalmas amikor a gazdik itt várják a választ, orvoshoz kell menni egyből.. ha Te nagyon beteg vagy nem egyből orvoshoz mész? Szegény kutya meg nem tud szólni ha beteg....

Köszönöm a 2. válaszolónak :)

2015. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Képtelenség hogy fogat váltson. Bármi lehet egy szaporított bull tip. keveréknél sajnos.. Mostanában főleg.. Orvos.
2015. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tejet nem szabad adni a kutyának! Orvoshoz vidd!
2015. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem fogváltás, nem az okozza. Nem eszik, nem iszik, hányt - beteg! Ha nem kerül orvoshoz, hamar elpusztulhat ilyen fiatalon!

Tejet eleve ne adj neki, vizet fecskendőből adhatsz, de sürgősen vidd állatorvoshoz!

2015. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!