Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya bántani...

Szerintetek ez a kutya bántani akarja a kismacskát, vagy csak durván játszana?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 25. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya nem így játszik, ez tipikus 100%-os vadászat.

Teljesen egyértelmű.

2015. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is annak tűnt, egy ismerősöm cáfolt rá, mert az ő stafija így játszik...
2015. nov. 25. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor félreérti a testbeszédet, vagy nem figyel az apróságokra.

Egyetlen kutya sem játszik így.

Ha valóban így játszik, akkor annak a fele se (vagy maximum a fele) tréfa.

Egyetlen tipikus klasszikus játékos mozdulata nincs.

Szín tiszta összpontosítás, és robbanás. Ez vadászat. Nem kérdés.

2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik a vadászat. Az ismerősöd valószínűleg nem igazán érti a vadászat és durva játék közti különbséget, azzal a nagy különbséggel, hogy az egyik egy életbe is belekerülhet.

Nekem is staffom van, ő is a keményebb játékokat szereti, eleinte azt hittem, hogy engem akar feldarabolni, de minden csak játék. Én személy szerint megtanítottam, hogy a fiúkkal lehet vadulni, az engem nem érdekel, de én lány vagyok, tessék szépen meghagyni a kezemet:D

Másrészről a macskánkra soha nem ugrana így, labdára ugrik, vagy plüssre, de az mind-mind vadászat a macskával óvatosabban bánik, na nem azt mondom, hogy babusgatja, mert azért van, hogy keményebben rácsap vagy ilyesmi, de nem volt még semmi sérülés, inkább a macska ad egy szúrós pofont a kutyának, amitől véres lesz az arca..

2015. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a srác reakciója mennyire profi? :)

Szépen betanított póráz fogás, de lazán hagyja, hogy gyilkolásszon a kutyája, nulla fegyelmezés mellett. :)

2015. nov. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, az volt a másik feltűnő :D

Nekem az első reakcióm az volt, hogy ha ezt az én kutyám csinálta, minimum két jól irányzott sallert adtam volna le neki... biztos nem várom meg az anyamacskát.

2015. nov. 26. 07:00
 7/7 A kérdező kommentje:
*csinálta volna
2015. nov. 26. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!