Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet az ideális gazdi az...

Ki lehet az ideális gazdi az ő számára?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy betámolygott hozzánk egy hullafáradt óriásmackó. Megmentettük, valószínűleg autóból tették ki. Fiatal, okos, "férfias" kan, valószínűleg tibeti masztiff-németjuhász keverék, óriástermetű blöki. Imád focizni és kirándulni, nagyon tanulékony. Szeretnénk örökbe adni oda, ahol társ, családtag lehet. Megtartanánk szívesen, de sajnos nem tudnánk eleget foglalkozni vele. Hálás, kedves, szeretetéhes kutyus. (Keszthely környéke).

Az évek alatt sok kóbor blökinek találtunk már családot, de rá a méretei miatt (Kb 60 kg) mindenki csak legyint, pedig hihetetlen szelíd... Lefűrészelte az előző gazdi a szemfogait, és valószínűleg diszpláziás, tehát futtatásra nem alkalmas és ennek megfelelően kellene őt etetni (az ivartalanítás mellett). Segítsetek, kérlek.

Kép itt (term. a nagyobbik kutyus)

[link]


2010. márc. 22. 06:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a dp-től függetlenül mozgékony, és a házőrzést meg focizást imádja:)
2010. márc. 22. 06:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyönyörű ápolt kutya. Sajnos én ne tudom elhozni, de minden elismerésem neked, hogy ilyen szépen gondozod ezt a kutyust. Kívánom hogy szerető gazdára találjon!
2010. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyönyörű kutya! Kár, hogy nem maradhat nálatok, mert gyönyörűen gondját viseled! Én szívesen elhoznám, de a mi kertünk sajnos kicsi egy ekkora kutyának, neki pedig kell a nagy hely. De remélem hamar találsz neki gazdát, és ellenőrizd szerintem időközönként, hogy jó helye van e, gondozzák rendesen és foglalkoznak vele! Sok sikert!
2010. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönjük a kedves hozzászólásokat! :) Nagyon szeretnénk mielőbb gazdit találni számára. Annyiban segítsetek, kérlek, -ha van két percetek erre-hogy adjátok tovább a hírét. Iwiw, Facebook, stb. (Dani a neve) a mailem etc2005@freemail.hu és Danika fotóját is használjátok nyugodtan!

Köszönöm előre is!

2010. márc. 22. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes kutyus,sajnos nem tudom örökbe fogadni,de iwiw-en ki tettem a képét üzifalra és az e-mail címedet is + amit írtál róla.:) Drukkolok:)
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hűűű, nagyon-nagyon szépen köszönöm! :)

Esetleg akad valaki aki segíteni tud még így vagy úgy..?

2010. márc. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!