Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok? A kutyumnak...

Mit ajánlotok? A kutyumnak fel van puffadva a hasa. Van erre valami szer?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mióta van fellpuffadva és mit eszik? milyen kutya? mennyi idős ?hány kg? több mindentől lehet! lehet tul sokat adtál neki az eledelélből! de lehet valami más gond! régóta volt széklete! adj neki egy activiát! az tényleg joo!valószinű nem jó a bélműködése .... gondolom nem szuperprémiummal etetsz!
2010. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő bent van a házban és tápot kap.Rajta kivül vannak még kutyák ők kennelben vannak és húst kapnak.Mivel ő kint van szinte egész nap biztos evett húst is vagyis bezabált és bugyborékol a hasa.Nem fáj neki mert hagyja hogy simogassam és a viselkedésében sincs változás.Annyira nem kemény a hasa.Nem adtam neki semmi új kaját.Máskor is volt már ilyen csak gondoltam lehetne rajta könnyíteni.Amúgy egy westieről van szó.
2010. márc. 22. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:

prémium tápnál is előfordul a felpuffadás, nekem is westie-m van, igaz mi most jártunk így először:)

de én sejtem az okát. az activiat próbáld meg szerintem is, vagy ha gondolod ma pont megyünk dokihoz, megkérdezhetem:)

2010. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni, mert rengeteg dologtól lehet felpuffadva! Bélcsavarodást is kaphatott.. DOKIHOZ!!!
2010. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném ha megkérdeznéd:)Köszi a többi választ is.
2010. márc. 22. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
rendszerezve egynap egyszer kéne neki csak enni adni! lehetőleg este!!! ez lenne a normális !
2010. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez jó......:))

"Megyek orvoshoz, és megkérdezem"

Komolyan azt gondoljátok, egy orvos diagnózist fog mondani egy akárhány km távolságra lévő kutyáról?

Mert nagy a hasa? Ha beírjátok a Google-be, hogy haspuffadás-kutya ,vagy bármilyen variációt, bőven kidob meghatározásokat.Hát kb az orvos is ennyit mondhat látatlanban,ha mond is valamit.

2010. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
arra értettem, h ha csak kicsit fel van puffadva pl. az aznapi kajától, h olyankor mit lehet tenni(a kutya megmozgatásán kívül esetleg).nem arra, h mondjon diagnózist...
2010. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valószinü hogy hasvizkóros. mutassad meg egy állatorvosnak
2010. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a 101 ok közül (ami között ráadásul van kezeletlenül halálos is, mint a bélcsavarodás) mi szaktudás nélkül fel tudunk párat sorolni. Látatlanba egy doki még hozzátehet 1-2-t. Orvosi vizsgálat nélkül ezeknek nincs értelme. Vidd dokihoz a kutyát.
2010. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!