Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb egy kutyának?...

Mi a legjobb egy kutyának? Alom, az h kiviszem, vagy ilyen pelus ami olyan mint egy szőnyeg?

Figyelt kérdés

#kutya #szobatiztaság
2015. dec. 4. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Az h kiviszed. En mindig igy szoktatom öket. Persze az elejen elöfordulnak "balesetek" de volt olyan kutyam aki egyszer pisilt a konyhaba a padlora, mondtam neki h fuj nem szabad, kivittem az udvarra megdicsertem h ott vegezte dolgat, mar masodszorra oda ment az ajtohoz azt kikeredzkedett:) Skotjuhasz volt.
2015. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
hát az alom szerintem jobb
2015. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alom sz-r, már bocsánat, nem macska az.
2015. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy a legjobb ha kiviszed! A kutyának az alom és a pelus is teljesen természetellenes.
2015. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy merülhet fel ilyen, hogy nem viszed ki? A séta nem csak az ürítéstől szól.

Igen, a pelenka olyan mint a szőnyeg egyrészt, másrészt egyszer rápisil és annyi. Nem szeret a helyére csinálni,nem fog tocsogni az egész nap ott állt pisiben.

2015. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Vidd ki. Ha nem kelsz fel fél 6kor kutyát sétáltatni és nem mész még vele este 10-11kor is, esőben, hóban, fagyban, akkor ne legyen kutyád.
2015. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!