Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincser vagy Stafford...

Törpe pincser vagy Stafford bullterrier kiskutyát szeretnénk a párommal. Melyik a legjobb/legmegbízhatóbb kennel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk egy kiskutyát.Nehezen tudunk dönteni. Véleményekre lennék kiváncsi és tapasztalatokra!

2015. dec. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Huhh, jó külömböző fajták :D


Szerintem beszélgessetek a pároddal több tenyésztővel, és így jobb képet kaphattok róluk. Megnézitek a kutyáikat, régebbi almokról képeket esetleg videókat, szűrési, kiállítási eredményeket. Nektek kell eldönteni hogy a leendő kedvenc melyik helyről érkezzen, honnan szimpatikusabb. Google-ba beírva megjelenik az összes regisztrált kennel :)

2015. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,igazabol velemenyekre lennek kivancsi. Nekem a pincser tul "ugatos" fajta. Viszont a stafbull meg lehet nagy lenne lakasba..
2015. dec. 2. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
NeÉn amstaffot tartok 2,5 szobás lakásban. Nagyon jól megvagyunk, nem kicsi a hely neki. Megfelelő mozgatás és foglalkozás mellett simán elvannak nagyobb testű kutyák is lakásban.
2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a "Ne" véletlen került oda, bocsánat. Előző vagyok.
2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!