Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan kutyát...

Tudnátok nekem olyan kutyát mondani, ami hasonlít jellemben a dalmatákhoz?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni, amire gondolok, de tetszik a megbízhatóságuk, csendességük, nyugalmuk, illetve, hogy valahogyan úgy viselkednek, mint akiknek jó ízlésük van.

Nem tudom máshogy megfogalmazni!

Talán kifinomultnak mondanám. Mint egy öltönyös úriember!


Megtetszett ez a tulajdonság, viszont nem ismerem az összes kuyatfajtát első kézből, így itt szeretnék érdeklődni!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 5. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agarak, esetleg? Ezek a tulajdonságok mind igazuk rájuk (: Illetve az északi szánhúzófajtáknál(bár a nyugalom nem az erősségük), meg a keleti fajták környékén érdemes nézelődni.
2015. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
46%

Ezeket a kutyafajtákat ajánlom, amelyek jellemben hasonlóak a dalmatákhoz, barátságosak, megbízhatóak, illetve hűséges házikedvencek:

-Angol cocker spániel

[link]

-Berni pásztor:

[link]

-Golden retriver:

[link]


Remélem segíthettem! :)

2015. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Köszönöm szépen a válaszokat! Agarak, talán. A szánhúzók valóban akkor izgázák. Most megfogta a szemem a berni pásztor. A golden nem egy nagy házőrző, de eltaláltad gyerekkorom kedvenc kutyafajtáját :)

Az agarak is szimpatikusak valóban, de tartok tőle, hogy megfognák a macsekokat.


Mégegyszer köszi! Ment a zöld kéz mindenkinek :)

2015. dec. 19. 08:59
 4/4 anonim válasza:
Szívesen, örülök hogy segíthettem! :)
2016. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!