Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt gyógyul be...

Mennyi idő alatt gyógyul be az ekcéma kutyáknál?

Figyelt kérdés
A kutytusom egy 6hónapos bernáthegyi,sajnos ekcèmás.Voltunk dokinál,kapott inekciót ès kenegetem Betadinnal naponta 3-4x,de nem nagyon láttam változást így visszavittem ès újra kapott inekciót.A doki azt mondta elèggè csúnya,de kenegessem tovább,mert szèp lassan ez el kell múljon.Holnap újra megyünk vele kontrollba,de nagyon aggódon èrte,inkább azt szeretnèm megkèrdezni,ha volt ilyen betegsège a kutyátoknak,mennyi volt a gyógyulási idő,amíg a bőre regenerálódott?Ő sajnos vakarja nagyon,gondolom ezèrt nem gyógyul olyan hamar...most elèggè sebes ès kemèny az èrintett hely...köszönöm előre is az èrtelmes válaszokat

2015. dec. 8. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ekcémás a kutyám, amikor nagyon durva, akkor injekciót kap a dokitól, betadinnal kell naponta kétszer fertőtleníteni, és neogranormonnal kenni a sebeket. Szokott még kapni gyógyszert is, azt egy hétig kell adni neki. Maga az ekcéma nem múlik el, de ha kiiktatod az allergia okát, akkor sokkal jobb lesz. Nálunk pl a csirkére allergiás, de ha esőben megázik, akkor is kijön rajta. Csináltass allergiatesztet.
2015. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!