Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tisztítsam fehér bundájú...

Mivel tisztítsam fehér bundájú kutyám szőrét?

Figyelt kérdés
A nyáltól, könnytől bevörösödött szőrt szeretném újra kifehéríteni, főleg a szem körül de a száj alatt és a mancsok között is. SSzóval ahol gyakran éri nyál, gyakran váladékozik és vörös lesz a szőr.
2015. dec. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel un szemfehérítő folyadékot. Elég sokféle van már belőle. A használati utasítás szerint kell alkalmazni.
2015. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha felhagysz a tápos etetéssel akkor eltűnik magától és nem is fog elszíneződni amíg nem tápozol.
2015. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol? A lábán a nemi szervén....
2015. dec. 13. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyálban lévő baktériumok okozzák,amíg nincs megszüntetve a probléma olyan lesz,kifehéríteni már nem lehet,max levágni ott a szőrt.


Szűrt víz vagy jana baby víz.

Én 8 hónapig etettem nyersen utána hol tápoztam,hol nyerseztem újra. De 8 hónap alatt sem tűnt el neki,pedig pont nyáron kezdtem és csúnya szőrt levágattam.


Most vettem egy szájhigiéniás port,elvileg a szájban,szervezetben lévő bacikat kiírtja így a kutyának nem lesz büdi lehelete bacik elpusztulnak,kiderül ez használ-e nem volt olcsó. Kicsit a bichonomnak is el van színeződve,de nem durván. Érdekes,mert van olyan időszak mikor jobban vmikor kevésbé van elszíneződve. Neki inkább a szakálla olyan.


Ez mostani kép pár hetes

[link]


Ez meg májusban készült Itt kb semmi elszíneződés nincs.

Tápot kapott,mégis hó fehér.

Én inkább a vízre gondolok,hogy az a ludas.De sajnos nekem nincs pénzem a kutyának jana baby vizet venni,mi is spárosat iszunk :D

[link]

2015. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a víz is segít. De nálam ugyanazt a csapvizet issza még mindig amit mi és a nyersezéstől elmúlt neki. Hosszú szőrű kutyánál lehet, hogy az elszíneződött részt le kell vágni, azt nem tudom, de rövid szőrűnél pár hét alatt eltűnt a már kialakult elszíneződés is.
2015. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!