Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a chip a...

Mennyibe kerül a chip a kutyusokba?

Figyelt kérdés
Dunakeszin lakunk
2010. márc. 23. 08:33
 1/7 anonim válasza:
en ugy olvastam, hogy 3000-6000 ft. között lesz.
2010. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen ez, amit a fentebb író írt a 3000-6000 közötti összeg teljesen reális. Csak vannak olyan állatorvosok, akik elrugaszkodnak a valóságtól.

Miután kötelező lesz valószínű több helyen lesznek akciók.

Két dologért kell fizetned a chipbeültetésért és a regisztrációért.

Be kell kerülnie az ún. Petvetdata adatbázisba.

Arra kérdezzél rá és, majd ellenőrizd is le pár nap után, hogy szerepel e benne. Ezt te is meg tudod nézni.A tulajdonosi adatokat csak az állatorvosok látják, de azt hogy a kutyád már szerepel-e az adatbázisban azt te is látni fogod. (bal oldali oszlop)

[link]

Szóval légy résen és figyeld a chipeztetési akciókat.

2010. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az árat én is így tudom, ahogyan azt előttem írták.

Viszont előfordulhat, hogy megkapja a chip-et, mindent kifizetek és nem kerül be? Már, hogy a második válaszoló írta, hogy ajánlatos pár napon belül ellenőrizni. Mit lehet tenni, ha valaki nem találja ott a kutyáját?

Bocsi, hogy kérdeztem is!

2010. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a chippet amikor behelyezik akkor ott vagy. Az egy pillanat műve. De előfordulhat, hogy az állatorvos azt mondja a regisztrációt majd este megcsinálja.

Ha ellenőrződ és nem szerepel benne akkor szólni kell neki.

Szóval kell egy visszaigazolás, hogy jók e, és a valóságnak megfelelőek e az adatok. De ez az esetek 2% százalékában fordul elő. Mert ugye neki számlát kell adnia a beavatkozásról és ott ott van fehéren, feketén hogy beültetés + regisztráció

2010. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia,

Újpesten az Újpest Vet-ben most március végéig akciós, 4000 forint. Nagyon kedvesek, és szakértők ott a doktornők, mi oda fogjuk vinni chipeztetni a kis mopszunkat.

2010. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ivartalanítással ajánlották nekem 5000 ft ért, kedvezményes áron O.o

bár én nem éltem vele.

2010. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. márc. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!