Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim megengedték, hogy...

A szüleim megengedték, hogy legyen kutyám! 😊 Nagyon örülök, de nem tudok választani a fajták közül. Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan közepes\kistestu kutyára gondoltam,de nem tudok választani.Ilyen Fajtákra gondoltam:

-golden retriver

-vizsla

-újfullandi(nemtom lehet e itthon kapni sajna...)

És hasonlók.Az ellátással nem lenne gond ,ugyanis van egy boltunk.A hellyel sem mert óriási kertünk van😂.Előre is köszi a választ!

(A letaglózó,goromba válaszokat kérlek tartsátok meg magatoknak...nem azért teszem fel ezt a kérdés,hogy normal kritika ellenebe idiota valaszokat kapjak.Köszi!!😉)



2015. dec. 14. 17:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
én huskyt kérnék a hejedben
2015. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Én Shiba inut kérnék a te helyedbe(az még közepes termetű is) 🐾
2015. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok választ!!😉
2015. dec. 15. 21:49
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenképpen egy kis münszterlandi vizslát ajánlanék. Most nekünk is olyanunk van. :) 11 éve boldogít, semmi problémája, olyan mint egy kölyök. Nagyon okos, kezdőknek is remek, például én 2,5 óra alatt tanítottam meg kúszni. Igényli a foglalkozást, de nem lóg az emberen. Nagyjából a természete olyan mint egy bordernek, csak nem nő az ember fejére. :D Életem legjobb választása volt ;)
2015. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 koktailka válasza:
90%

Én hannoveri vérebet mondanék.:) Hálás kutyák, okosak, és társak egy életre. Egyszerre egy gazdit fogadnak el, de őmellette kitartanak minden esetben. Nem kóborlós fajta, ha nyitva marad a kapu, csak körbeszaglászik kint, és szó nélkül visszajön.

Az enyém mondjuk egy marha lusta kutya, de játékos is, és szereti az erdőt, mondjuk nem hiába vadászkutya :D Imádja ha dögönyözik, nyáron a pancsolást, télen a havat. És kiásni az udvart.-.-" De ő az én kis szerelmem.:)

Ne tévesszen meg a neve, nem azért véreb, mert vérmes és letépi a karod, hanem mert vadászatban vérnyomot követ.

2015. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!