Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyariasztó...

Melyik a legjobb kutyariasztó spray?

Figyelt kérdés
A bejárati ajtót és a lábtörlőt szeretném lefújni valamivel, mert a kutyák mindig ott fekszenek és összekenik. És a lábtörlőn fekszenek... Van jó kis helyük, de nem ott vannak, hanem állandóan a bejárati ajtó előtt kennek össze mindent.
2010. márc. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintük viszont az a jobb hely. Lehet, hogy rossz helyen van a fekhelyük(nem látják onnét a bejárati ajtót+a kaput). Lehet, hogy benedvesedik...Ha ezen kívül eleget foglalkozol velük és megneveled őket, akkor megoldódik a problémád. A kutyariasztó spray nem erre való.
2010. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lehet erre is, mert úgy olvastam, hogy be kell vele fújni azt a helyet, ahová nem szeretnénk, hogy a kutya menjen.
2010. márc. 23. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

A kutyák már csak ilyenek. Szeretnek az imádott gazdihoz a lehető legközelebb lenni. Te most éppen emiatt panaszkodsz, és ez ellen kérsz segítséget...

Ha szereted őket, akkor elfogadod, hogy a közelség fontosabb, mint a bejárati ajtó tisztasága. :)


Egyébként már láttam ilyen kutyariasztó dolgot egy családiházban egy kutyapisitől védeni kívánt tuja alatt. Irtózatos szaga volt. Nem is ment a kutya - és senki más se - a közelébe. Meggondolandó, hogy a koszt vagy a bűzt választod. :)

2010. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is inkább töltsél velük egy kis időt, és neveld meg őket. (és nem arra gondolok h addig üsd őket bottal, amig el nem huznak a lábtörlödröl)
2010. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Szalmiákszesz.Tuti nem fog többet odamenni.(Te nem érzed)
2010. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

én ezt találtam

[link]


Hogyan tartsuk távol a legyeket és a kóbor kutyákat a szemáttárolótól?


A kerti locsolóval alaposan kimosott edényt szárítsunk ki a napon,

és szórjunk a száraz edénybe némi szappanpelyhet. A kóbor kutyát

elijeszti a szalmiákszesz szaga. Permetezzünk egy keveset a hulladékgyűjtőbe.

2010. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Vegyél fém lábtörlőt.

Milyen rendes kutyák, az enyémek simán elvinnék a kertben és addig játszanának a lábtörlővel, amíg miszlikbe nem aprítják.

2010. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komám! Ezt a szalmiákszeszt kipróbálom! A nagyanyám arra használta, hogy a hivatalnok nagyfater seggén kifényesedett nadrágot mattá tette. Éljen a népi technológia!
2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Panzi kutya riaszto ird be 781ft nézz utánna!!!!
2015. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!