Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan szuka ami...

Létezik olyan szuka ami egyáltalán nem akar megállni a kannak? Még akkor is ha makk egészséges?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 08:07
 1/10 A kérdező kommentje:
* kanoknak inkább. Szóval több kannak.
2015. dec. 24. 08:08
 2/10 anonim válasza:
0%
Létezik mi kutyánk öt éves és egyszer sem ált meg edig a kannoknak.
2015. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik, igen, ha nem szimpatikus neki. Állatorvos mondta, hogy egészséges?
2015. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd meg ezt a tenyesztoknek
2015. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Letezik, és tobb esze van, mint neked.
2015. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kioktatást a sok okostól aki látatlanban ossza az észt holott semmit sem tud az illetőről... Tenyészet első alma lenne, törzskönyves kicsik, több kötelező és nem kötelező szűréssel rendelkező szülőktől. A kan 7 óra út volt külföldre és a szuka nem állt meg...


Szóval csókolom az anyjukat azoknak akik olyan boldogtalanok, hogy mások kérdéseire csak negatívan tudnak válaszolni.

2015. dec. 24. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért kaptál ilyen válaszokat, mert nem írtad meg, hogy tenyésztői alomról van szó! Itt általában olyanok kérdeznek, akik szaporítani akarnak, és az állatorvoson spórolnak!

Beszéld meg az állatorvossal, mi legyen. Valamelyikükkel gond lehet, vagy nem szimpatikus a szukának a kan, esetleg még nem volt időben!

2015. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már a második próbálkozás, legelső alkalommal csak 3 napot voltam ott, most 1 hetet és 2 különböző orvosnál 2x csináltattam progeszteron tesztet. Mindegyik azt mondta, hogy az érték megfelelő. Több kannal is teszteltem próbaképp ( de természetesen nem hagytam egyiket sem, hogy befedezze) de egyiknek sem állt meg. A doki a következő alkalomra mesterségeset javasol. Csak azt nem tudom, hogy mikor menjek akkor a kanhoz ha mesterséges lesz? Úgy mint normál progeszteronnál? Tehát 7-8 ng/ml-nél?
2015. dec. 24. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már ennyi próbálkozásra sem sikerült akkor vagy a mesterségest választod vagy pedig egyáltalán nem hozol le tőle almot.


De valószínű nem voltak szimpik neki a kanok. Ez előfordulhat

2015. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem szoktunk ennyit kínlódni ezzel. Ha hoznak egy szukát és fél nap alatt sem áll meg a kanomnak, akkor ott helyben a mesterséges megtermékenytés mellett döntünk.
2015. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!